www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Barcaleta te ndryshme

Shko poshtë

Barcaleta te ndryshme

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 8:48 pm

Dikush ne Athine, e kish vjerren shume te semure dhe i thane se ne Betlehem ishte nje doktor shume i mire, e mund te sherohej. Mbas shume analizash e kurash te ndryshme vjerra nuk ja hdhi dote por vdiq.
E njoftojne dhenderrn e i thone se varrimin e kishin rregulluar e do t'ja benin atje.
-Ne asnje menyre, thote ai, ma sillni ketu.
-Po eshte me lire ekonomikisht i thane, me 2000E mbarojne te gjitha shpenzimet. Vetem transporti per Athine eshte 10 fishi.
-E dua patjeter ketu, kembengulte ai!
-Kaq shume e ke dashur, e pyeten?
-Jo more, u pergjegj, po andej ne ato ane, kam degjuar se eshte ringjallur dikush, para nja 3000 vjetesh dhe nuk dua te rrezikoj, e te filloj e ta duroj edhe nje here nga e para.
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 8:48 pm

Nje gjirokastrit sapo ka humbur te shoqen, i drejtohet gazetes per te publikuar njoftimin.
“Miredita, duhet te njoftoj per nje vdekje"
“Ju lutem, me jepni tekstin“
“Vdiq Yllka"
“Si??? Joo, nuk eshte e mundur! E ke idene se sa Yllka mund te kete ne Gjirokaster? Dhe dije qe deri ne pese fjale, tarifa eshte e njejte"
"Ah, vertet? Mire.
Atehere shkruaj: VDIQ YLLKA, SHES PERDE BOJEQIELLI"
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 8:49 pm

Nje nate nje pijanec pyet policin;
pijaneci: -Hena eshte ajo atje larte?
Polici:-Nuk e di s'jam nga kjo lagje.


Prape shtatezen ti.? I thote gjenekologu nje pacjentes se tije?
Ky eshte femija i tete ; I thote gjenekologu, thuaj burrit te marre masa;
Shton gjenokologu
S'eshte faij i burrit po i te tjerve:- Tha ajo..Pyet burri gruan e vete:
C'fare do te beje nese rastesishte do me kishe kapure ne krevate me tjetren.??
E ajo Ja kthen:-E ti c'fare do beje po te me kapje ne krevate me tjetrin?
Ai ja kthen menjehere:-Kujdes mos i perziej tani kurverin me RASTESINE.


Nje,cifte shkojne tek doktorri dhe i thone te shqetesuar:
Ne te dy jemi me floke te zinje, ndersa femija na doli me floke te kuqe,
si eshte e mundure?-Sa here ben dashuri ne vitet:-Pyet doktorri..
_Nje here ne vite u pergjigje gruaja._Mos u shqetsoni se eshte per shkake te ndryshkut -Tha doktorri..
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 1:09 pm

Ishte Nje here nje Lepur qe merrte fryme me B....
nje dite harroj u ul dhe ngordhi Razz
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 1:30 pm

haahahhahahahahahahah do jete ulur ne goxhde ahahhahahaah
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 1:33 pm

po jo mi krisi nuk u ul ne goxhde po ju zu fryma se une thashe qe merrte fryme me B.... Razz
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Barcaleta te ndryshme

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi