www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Singel Apo Love ?

Shko poshtë

Singel Apo Love ?

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 12:29 pm

kush eshte me mire te jesh singel apo te jesh ne nje lidhje un te them te dreten kam perfunduar me ne fund se me mire eshte te jesh singel se sa i lidhur me dike po ti ? si thua
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Singel Apo Love ?

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 2:23 pm

Une single se kam provuar ndonjehere kshu qe nuk them dot gje po them se sduhet te jet keq Razz

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Singel Apo Love ?

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Thu Sep 16, 2010 10:45 pm

Ehh si eshte jeta!!! Ndihesh keq i vetmuar por mund te jete edhe me keq dy veta!!Une mendoj se mund te jesh single deri ne nje mosh te caktuar dhe nese e tepron dhe vazhdon te jetosh single pas rinis ateher fillon te humbesh vlerat dhe njerzit te shikojn me tjeter sy.
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Singel Apo Love ?

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 11:12 am

ndersa un leronc besoj se njeriu munte ri singel aq sa do pa mendu te tjeret dmth si do me shofin nese je ne nje lidhje per te tjeret je kot ke humb kuptimin dhe gjithcka dmth sdo jesh se do do jesh se duhet
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Singel Apo Love ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:05 am

une per momentin jam ne mes te ures Razz por do te shtoja njeriu ka nevoj normal dhe te et i dashuruar por ka memente ne jet qe me te vertet ti do qe te jesh singell kshu qe te dyja jan gje qe na nevoiten edhe pse dashuria na nevoitet me shum se te jesh singl.
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Singel Apo Love ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi