www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Leku Apo Miku

Shko poshtë

Leku Apo Miku

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 12:40 pm

kush ka me shume rendesi per ty leket apo miqte e tu un per vete them se leku krijon shume miqesi ka erdhur nje kohe ku eshte i vetmi qe hap cdo rruge dhe njerzit tani me maten e respekton sipas lekut sipas anes ekonomike por sduhet te haroj dhe kete se leku iken e vjen po miqesia ngel gjithmone aty po te isha ne mes te keto dy tema dhe te me thoshin sgjidh ke do maresh e ke do lesh do thosha kengen e sabianit y binjake dashurova ahhahahah (shaka) po do sgjidhja miqesi shokun apo shoqen sdo e hidhja kur per lekun po ti si do veproje ?
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Leku Apo Miku

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 2:33 pm

Ti pyet Leku apo Miku dhe une mendoj se pergjigja me e mire do ishte nje Mik me Lek Razz

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Leku Apo Miku

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:07 am

per mendimin tim me mir nje mik te mir sesa te kesh lek dhe te te bejn mik per interes:)))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Leku Apo Miku

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi