www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


kur eshte mosha e sakte per martese

Shko poshtë

kur eshte mosha e sakte per martese

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 1:07 pm

kur eshte mosha e sakte te martohen dy njeres si ne femer dhe ne mashkull si mendon un per vetem time mendoj se nje vajze ke 28 me 30 is ok te martohen besoj se eshte mosha me e sakte per femren ku di cfare kerkon nga jeta dhe mosha me e skte per tju pershatur familjes ndersa per djalin mendoj ke 35 me 40 besoj se atere aventurat e ti kane mbaruar dhe eshte me i pjekur per martese keto jane mendimet e mia po ti si thu ?
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kur eshte mosha e sakte per martese

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 2:30 pm

edhe une jam ne nje mendim me Snow !

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kur eshte mosha e sakte per martese

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:08 am

besoj se mosha ideal per martes esht 30-35 sepse esht mosha tamam per krijimin e nje familjeje:))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kur eshte mosha e sakte per martese

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi