www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Egoiste /Egoist je ?

Shko poshtë

Egoiste /Egoist je ?

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 1:17 pm

per Egoismin sdi cte them un per vete jam shume egoiste dmth un dhe tjeter ska siper meje dhe se e di shume here kam gabim e pranoj po brenda meje pra du te jem e para kudo dhe kjo eshte dicka qe nuk behete sepse sic them e un nuk jemi perfekt qe te duam gjera perfekte poti je egoiste / egoist dhe pse ?
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Egoiste /Egoist je ?

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 2:29 pm

Kush une Egoist???? Jo fareeeeeeeee Razz
Une Rob Zoti , Shpirt Njeriu Very Happy

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Egoiste /Egoist je ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:12 am

egoist? esht gjeja qe une urrej me shum tek nje person dhe sdo te mundja ta beja kurr nje gje te till
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Egoiste /Egoist je ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi