www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


muhabete burrash :P ketu te thoni ju cfare te doni

Shko poshtë

muhabete burrash :P ketu te thoni ju cfare te doni

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 1:22 pm

kliko siper ku thote kethej pergjigje dhe shkruaj me pas send jam kurjoze te cfare muhabete beni ju djemakur jeni vetem dmth kur ska femra reth e rotull ?
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: muhabete burrash :P ketu te thoni ju cfare te doni

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 2:27 pm

ne djemte flasim cfare do behemi kur te rritemi, si ti kursejme parate qe ti kemi per me vone, si te sillemi me femijet kur te behemi prinder, si ta trajtojme me dashuri gruan kur te martohemi , ja nga keto muhabete bejme lol!

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: muhabete burrash :P ketu te thoni ju cfare te doni

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 2:34 pm

atere ne femrat flaskemi me shume:P lol geek
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: muhabete burrash :P ketu te thoni ju cfare te doni

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 2:36 pm

ehhh po normale qe flisni me shume ju femrat kot nuk ka dale edhe nje shprehje per kete pune po leje spo e them Razz

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: muhabete burrash :P ketu te thoni ju cfare te doni

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 11:24 am

qe disa ura llafosin me keq se grate
Razz Arrow
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: muhabete burrash :P ketu te thoni ju cfare te doni

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:01 am

BEJM MUABET PER SHUM GJERA POR NE VECANTI FLASIM PER ATE CKA DUAM TE BEJM NE VAZHDIM PER PUNEN PER FAMILJEN E KSHU GJERASH UNE KUR JAM ME SHOK SIGURISHT QE FLAS PAK DHE PER FEMRAT SEPSE SIDO QE TE JET MUABETI PERAP FEMRA DO BEJ PJES NE MUABETIN TON SMUND TA PERJASHTOJM :Smile)))
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: muhabete burrash :P ketu te thoni ju cfare te doni

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi