www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Cfare mendojne meshkujt kur bejne seks ?

Shko poshtë

Cfare mendojne meshkujt kur bejne seks ?

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 4:03 pm

Nuk eshte ndonje sekret I madh se meshkujt mendojne me ate shokun e ngushte qe e kan midis kembeve, eshte e pabesueshme por gjate kohes qe bejne seks meshkujve iu punon truri ne kok aq sa iu punon miku posht. Por nuk ka te bej se c’fare mendojne, ndersa perse e mendojne qe duhet te t’interesoje ty. Zbulo c’fare mendojne meshkujt gjat seksit – dhe nese duhet te merakosesh.


Derdhje e parakohshme

Ne disa raste kan merak neqoftese e kryejne punen mire, dhe disa prej tyre kan taktikat e veta per te qendruar ne zone. Kur jane ne momentin nervozohen edhe taktikat e tyre i perqendrojne per te arritur qellimin e tyre ne menyre te bukur. Qe mos te derdhin parakohe, shum meshkur distancojne veten e tyre. Dhe sa me shume qe nje djale e do nje vajze shanset jane se, aq me shpejt do arrije kulmin. Nje ekspert Seksi, Brandon Maxwell, krijuesi i “Maxwell Multiple Climax” ( orgazme shumedishte ) eshte nje teknike seksuale qe lejon meshkujt te arrine piken e kulmit here pas here pa derdhur, thot qe prandaj meshkujt nuk e shikojne femren ne sy.

“Djemt jane krijesa vizuale” thot Maxuwell. ” Kur e shofin qe goca qe duan esht e eksituar, mjafton per ata, dhe derdhen shpejt.”

Distanca emocionale qe ndihmone meshkujt qe te zjasin gjat seksit, shpesh here, e con ne pjesen tjeter te lidhjes. Per shembull, thot Maxwell, ata meshkuj qe bejne si “garipa”, dhe bejne sikur nuk e cajne koken fare per femra zakonisht merakosen neqoftese po e bejne punen mire. Nuk duan te shqetesojne veten, e ndajne trrurin edhe thone se “po e bej vetem per veten time.” Keta tipa mund te zjasin gjat ne seks, por zakonisht kur femra meson se ata nuk e plotesojne emocionalish, lidhja merr fund.

Femrat e tjera

Edhe nje mashkull qe eshte lidhur me femren me te bukur ne tere boten here pas here mundet te mendoje per femra te tjera gjat seksit. Nuk do te thote se ai do qe te ndahet me ty ose te tradhetoj, por ndonjehere ata duan variacion dhe kur e kan ndare mendjen qe duan te jene vetem me ty.
“Dhe midis nje cift te lumtur, mashkulli mendon here pas here, per femra te tjera gjat kohes qe ben seks. Keshtu qe ai kujton eksperiencat me te mira seksuale, nga 10- 20 vjet me para. Puna esht qe mos te harrosh edhe te therrasesh emrin e tjetres, prandaj thuaj gjithmon nje fjale te embel si, zemer. Disa femra shqetesohen kur e din qe i dashuri eshte duke menduar per femra te tjera, kjo gje kuptohet. Per kete gje, meshkujt mudohen ti mbajne sekret keto mendime.

Vetem per te then qe e bera

Ndonje here kur meshkujt nuk kan bere seks per kohe te gjate, edhe po nuk i eksiton nje femer, ata do ta bejne me te vetem per te then “e bera.”
Ne fund te fundit nuk i dihet se c’fare mendojne ata kur bejne seks. Po edhe femrat nuk jan te pafajshme
Twisted Evil
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare mendojne meshkujt kur bejne seks ?

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Thu Sep 16, 2010 5:11 am

Jam pjeserisht dhe jo plotesisht dakort me keto qe lexova.Asnje njeri nuk mund te futet ne mendjen e dikujt tjeter sidomos ne momente te tilla.Kjo eshte nje teme shume e nderlikuar per tu shpjeguar me pak fjale ose me sakte nuk ka fjale ta pershkruaj ate cast.Do doja te dija femrat cfare mendojne gjate seksit?
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare mendojne meshkujt kur bejne seks ?

Mesazh  r_3 prej Thu Sep 16, 2010 7:40 am

une mendoj vetem per ate qe kam aty kur bej sex pastaj me mbas hehehhe upin mendimet:))))))))
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare mendojne meshkujt kur bejne seks ?

Mesazh  MeTeoR prej Thu Sep 16, 2010 7:53 am

Une e fik trurin fare nuk mendoj asgje thjesht perqendrohem te shijimi i momentit dhe kenaqsia Razz

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare mendojne meshkujt kur bejne seks ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi