www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Humor Vetem +18

Shko poshtë

Humor Vetem +18

Mesazh  MeTeoR prej Thu Sep 16, 2010 8:19 am

Pallati 176 ( Version I Ri )

Teto: Degjo Vani pash Fredin me nje p*dh!
Vani: Ke moj? Fredin tim? Ku mer vesh Fredi nga ato pune. Fredi i fut nje te rame me dor ne darke, dhe e ka ne terezi
Teto: Po mor po, i qafsh hallin ti ai i futi duart ne mes te rruges.

(nderkoh vj...en Fredi)

Fredi: Mirembrema!
Vani: Erdhe mor bole?
Fredi: Cfare ke mer rrot k*ri se 10 eshte ora.
Teto: Po ku ma kishe gjetur ate cupe mor djale, e di si ishte o vani? Llokum, me kishte nje cic..
Fredi: Jo teto ka dy, dhe na i ka...
Vani: Jo s'kishte tre aa. Ore kopuk une te jap na nje lek te blesh na nje pako fara kungulli jo ti harzhosh me kurva.
Fredi: Po s'eshte kurve o ba.
Vani: Keshtu thone te gjidha, ja dhe jot eme kur e mora bente si e virgjer po kishte pasur nja 10 vet.

(Vani do te behet magazinier dhe bashke me teton po mendojn si ti mbushin mendje drejtorit.)

Teto: Vani une kam nje mendim. Po si kur ti rregullojm gocen e drejtorit Sandrit ata te dy per tu pire ne kupe jane.
Vani: Cthua moj? Ate bazhellen? Pastaj per ke sander e ke ti? Per ate tonin?
Teto: Po pse per ke?
Vani: Po ai eshte pederast moj.
Teto: Keto jan llafe kot o Vani, nuk i thuhet tjetrit pederast vetem se ka shkuar ne festen e 8 marsit me nje pale geta te kuqe.
Vani: Ashtu fillohet te keqen ne fillim getat pastaj fut gishtin ne bythe per kuriozitet pastaj bytha do k*r, dhe behesh pederast.. Po nejse, si ti rregullojme bashke se ti e di qe, qe kur i gjujta me grusht te radha qumeshtit ai sme flet me.
Teto: Une them ti dergojm nje pako me nje k*r fallso dhe ti shkruajm per Elsen keshtu qe ata do ta kuptojne qe Elsa eshte bazhell dhe do duan ta ngecin, pastaj ne i prezantojm Sandrin dhe kshu ti kap magazinen.
Vani: S'eshte ide e keqe po kam hall se mos e hapi drejtori pakon i pari dhe fut k*rin ne bythe se ai ka ca tendenca homoseksuali.

(vendosin te dergojn letren ashtu karin)

Mamaja e Elses ka gjetur k*rin dhe po i iken petlla.
Shpresa: Po c'na gjeti keshtu me kte vajze o zot. Ajo me perpara kishte turp te vishte geta tani na porosit k*r fallso. Harzhon dhe ca lek kot s'merrte dot na dy nga timet.

(vjen drejtori)
Shpresa: Cna ka gjetut more burre, cna ka gjetur elsa coca mamit upupuuu
Drejtori: Po fol moj se na plase... Ca ka bere Elsa? Nqs se dije qe ka ber gjoksin fallso mos u cudit se s'eshte na nje gje e madhe.
Shpresa: Po kush po pyet per gjoksin aman ajo ka filluar te bej orgji, dhe me teper blen k*r fallso.

(vjen elsa)
Elsa: Mirembrema, po ju ca keni kshu?
Drejtori: Per ate k*rin qe ke blere ti e kemi po ulu.
Elsa: Po ca flet ato llafe o babi?
Drejtori: Ja shikoje vet plasi syte.
Elsa: Po une se kam blere, kete ma ka derguar fredi qe te mesoj si tia marr ne goje.
Drejtori: Po pse moj aguridhe, ai te genjen ty per kto gjera?
Elsa: Po jo o ba, ai sme ka genjyer une e pash ne televizor si behesh dhe thashe ta provoja po meqe s'kisha leke ta blija ma dhuroi Fredi kaq.
Drejtori: Po mire, kush eshte ky Fredi? Ai me ate benzin 250 te qelbur.
Elsa: Po ca 250 o ba, Ai ishte i pari fare.
Drejtori: Po kush presori i fiskultures?
Elsa: Ehu o ba, une nje here e bera me ate sa per te kaluar matematiken ti e quan dashnor.
Drejtori: Po kush moj gjinekologu?
Elsa: Ti ba smer vesh fare. Gjinekologu i q* te gjitha.
Drejtori: Jo moj. pse dhe mamin e ka q*re ai?
Elsa: Po mo.
Shpesa (e ndier ngushtu): Nuk di gje nga keto pune une, une vetem nje here kam kontrolluar p*dhin, ashtu vaginen, po spash ca beri doktori.
Drejtori: Nejse, po kush eshte ky? Ndonje student pemethym?
Elsa: Ska rendesi sa lek ka, rendesi ka njeriu, e thote edhe kenga zgjodha njeriun.
Drejtori: Te kam thene qe pa benz 6000 sdua burre... Po nejse i kujt eshte ky djale.
Elsa: I Jovan Bregut.
Drejtori: I kujt moj? I atij bytheq*rit qe punon me mua? Ate qe e kam rraf njehere te radha qumeshtit (kot fare vani e kishte bere p*dh)
Elsa: Beni ca te doni, une ate kam s'kam njeri tjeter se u bera 20 vjec she s'me mer njeri se makina ime i ka ber nja 200 km...
Dhe iken nga shpia...

(prinderit e Elses vendosin te takojn prinderit e Fredit)
... Liria ju hap deren...
Drejtori me Shpresen: Mirembrema!
Liria: Mirembrema.
Vani: (me vete) Me duket se ky kurva do me me pushu nga puna, dhe mban mrapa doren per presion gjoja si kur kishte thike.
Liria: Uluni t'ju nzier dicka meqe keni ardhur per shtepin e re.
Pasi ulen drejtori thote:
Degjoni djali juaj shkon me gocen time, prandaj kemi ardhur qe ta bisedojm kte pune.
Vani: Ca thu mor k*r, ku kemi goc ne?
Liria: Jo mor Vani jo, Fredi jone me vajzen e drejtorit qe ju befte mamaja ju befte.
Vani: Ca ju befte mamaja mo, (vani do ti fuste na nje te shame per Elsen po pastaj mendon se se do ti duhet per magazinen dhe nderron muhabet). Te themi te drejten ne sdinim gje o drejtor,ai na kishte thene qe q*nte nje po ke ne se dinim.
Drejtori: Degjoni po se pati seriozisht ne sja u japim gocen, se ne as e kemi shum me qejf kete muhabet.
Liria: Po pse o drejtor se ke me qejf kte muhabet, apo pse ne jemi punetor dhe ju arsimtar.
Drejtori: Jo moj Liri jo se kam une as me ty as me djalin.
Vani: E di une me mu e ke ti, po te premtoj qe as do te rraf me as do te dergoj per cigare, aman mos ja pr?sh atyre te rinjve.
Drejtori: Po mire ja do ta bisedojm njehere me Elsen dhe do takohemi prap....

Fredi me Elsen u fejuan, Vani u be magazinier, dhe si aktivitet te dyte ben trafik droge. Sandrin e le Irena kur meson se fle akoma me mamin, une jam ne kompiuterat e universitetit te GENOVA dhe mu ca k*ri ketu me dy italian te lodhur qe po chatojne dhe bejne si te zgjuar.

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 2:51 pm

Nje here nje skafist kishte per te cuar nje rruge me Kineze per ne Itali.
Rruges skafisti i hedh ne det Kinezet,dhe kthehet perseri per ne Shqiperi.
Ne kohen qe kthehet i del nje peshkaqen perpara dhe i thote :
-Po boll duke hedhur vetem Kineze ore burr i dheut,se na zuri bark
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 2:53 pm

ishte njihere nji shqiptar, nji turk, nji italian, nji gjerman e nji anglez ne helikopter ushtarak. dera e helikopterit ishte hap dhe mas nji manovre te helikopterit bi te gjith poshte. shqiptari mahet te komet e helikopterit, turku te pantallonat e shqiptarit e te tjeret ke komet e njoni - tjetrit. tani shqiptarit po i binin pantallonat. si tja boj si tja boj nis e knon
- hypi hoxha nmaj tminores
turku tu perplas duret - elham dyrylah, elham dyrylah
bijn te gjithe poshte
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 2:53 pm

Ishin mbledhur nje here disa burra secili nga shtet i ndryshem dhe po jepnin jetet per lirin e shtetit te tyre!Fillon germani-un per gjermanin jap jeten!Italiani-Un per italin jap lirin.E keshtu me radhe arrin radha shqiptarit pas shqiptarit ishte kinezi,shqiptari kishte frike te hidhej.uuuunn ppeerr
Shqqqqiiiprriiin jjjaaap kinezin!!!!
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 2:54 pm

Kishte shkuar Billy (anglez) ne liqenin e Batllaves ne Kosove dhe aty pran kishte qene Hilmia duke u rrezitur. Billy futet ne uje per tu lare dhe pas pak kohe fillon te bertas HELP HELP HELP dhe afrohet Hilmia dhe i thot:
-Ma mire kishte qene te mesohesh me notu se sa po din Anglisht.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 2:56 pm

1.Birra nuk flet

2.Birra eshte gjithmon e gatshme dhe e lengshme

3.Birra edhe kure eshte e ftohet eshte e mire bile edhe me e mira

4.Mund te pishe disa birra pernjeheresh dhe ska dem

5.Birra s behet kurre gjeloze ne nje birre tjeter

6.Kurr ska nevoj ti flasesh fjale te embla nje birre per tia zbutur dhembjen

7.Birra,po kjo ta meson udhen

8.Birra mund te pihet kudo dhe kurdo

9.Me nje birrë je shume aktiv,i gjalle

10.Birra kurre s`te le shenja ne trup as ne goje

11.Nuk ke probleme gjuhesore me birrat e huaja

12.Birra s`kerkon amballazh te ri

13.S`ke nevoj te marresh birren me vete ne restoran,gjen atje

14.Birra nuk te shitet intelegjente

15.Dy gishta mjaftojne per nje pako prej 6 birrash

16.Birren mund ta pishe pa ja hequr tiketen

17.Edhe 95 vjeqar munde te pishe birre

18.S`ka nevoj te fiket drita per te pire nje birre

19.Birra e ka c`do her te njejten shije

20.Birra eshte gjithmone e mireseardhur

21.Nje birre mund te ndahet mes miqesh

22.Edhe ne varre mund te derdhet birra dhe te te freskoj

23.Nese birra ndonjeher jua merr mendjen , kjo ndodh vetem per pak kohe.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 2:56 pm

Hoxha vendos te shes papagallin e tije
Ate e blen nje prift dhe e dergon ne shtepin e tije
papagalli kishte mesuar zakonet e hoxhes dhe ia perseriste ato Priftit
Prifti u zemrua shume dhe si denim e mbylli nje muaj ne nje dhome dhe i ipte vetem nje here ne dite buke e uje
pas nje muaji Prifti leshon papagallin i gezuar
Ai i kthen: urime bajramin se ky ramazan ishte shume i veshtire !
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 2:57 pm

nje dite djali kthehet nga shkolla dhei thite babit te tij:
-o ba kam marre 10 ne matematike!
-te lumte si shperblim do te coj te pasticeria te shikosh se si i bejne embelsirat.ia ktheu babai doreshtrenguar
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 2:59 pm

1 polic shikon 1 femij duke pir cigare dhe fillon e qorton :
- a e di qe duhani te shkurton jeten? - i thot polici.
- jo - i pergjigjet femija.
- sa vjec je ti? - e pyet polici.
- 10 vjec - i pergjigjet femija.
- e shikon , - i thot polici - po te mos kishe nisur cigaren do ishe 15 vjec!
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:01 pm

nje burre kishte blere nje mercedes te ri dhe donte ti provonte shpejtesine maksimale.duke ecur ne autostrade nje makine policie i ben thirrje te ndaloje por ai mendon:e kush mund ta kape nje mercedes te ri akull dhe rrit shpejtesine akoma me sh.por vjen nje moment qe i mbaron karburanti dhe ndalon.polici do ti vendosi nje gjobe por shef qe kane mbaruar fletat e gjobave dhe i thote:po me the nje arsye sh bindese pse nuk ndalove do te le te shkosh.burri mendohet pak dhe thote:para pak ditesh gruaja me la per nje polic.polici pergjigjet:e ca lidhje ka kjo pse nuk ndalove.burri i thot : po un nuk ndalova se mendova se doje te ma ktheje prap mbrapsht.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:04 pm

Tre shoke,shqiptari amerikani dhe rusi nje dite vendosin te shkojne tek zoti per te ditur fatin e shteteve te tyre ne te ardhme.
i pari qe i drejtohet zotit ishte amerikani i cili e pyet o i madhi zot si do jete amerika ne te ardhme,dhe zoti qe i drejtohet ashper duke i thene nqs ju do te vazhdoni akoma luftrat tuaja per nafte lart e e poshte botes une do tju zhduke duke hedhur keto 2 zaret qe kam ne duar.del amerikani duke qare nga takimi me zotin dhe i thote shokeve per ato qe ndodhen .i vjen rradha rusit i cili ben te njejten pyetje dhe pak ashume zoti qe i thote nqs edhe ju do vazhdoni akoma zgjerimin e armeve berthamore do tju zhduk nga faqa e dheut po me keta 2 zare .
duke qare del edhe rusi duke pare qe nuk ka shpresa per vendin e tij .i vjen radha shqiptarit i cili i thot o i madhi zot ne nje byth vende i vogel jemi spara bejme prapesira....Mbasi mbaron takimin me zotin shqiptari del shm i gezuare dhe i qeshure.dhe rusi me amerikan te habitur e pyesin cfare te tha dhe ky qe i drejtohet qe po u morem me prostitucion dhe me droge do na zhduki nga faqja e dheut,por perse je kaq i gezuar i drejtohen prap te habiture te 2
e mer shoke une i vodha zaret zotit !!
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:05 pm

Gruaja tradheton te shoqin me dike tjeter. Papritmas degjohet futja e celesit ne dere dhe kercitja e dorezes. Dashnori ben ne kohe te ngrihet nga krevati dhe te fshihet ne garderobe. Duke u dridhur nga frika dhe te ftohtet habitet kur shikon nje mashkull tjeter ne garderobe. Qenka djali i ciftit.
Djali, pa i dhene kohe tjetrit te flase i thote me ze te qete:
- Shume erresire ketu brenda he? pus fare...
- C'me plas mua, - ja pret tjetri.
- Ashtu eshte - vazhdon djali me qetesine e tij, - por nga frika mund t'ja jap ulerimes dhe..
- Cfare do qe te bej? - gati e pergjeron dashnori fatkeq.
- Ja sikur te me jepje $100 per kete canten e shqyer te shpines..
- 100 per ate?mos je gje i mete? - habitet i shkreti.
- Po deshe e prishim pazarin dhe une bertas.
- Merri 100 $ dhe e harrojme kete muhabet.
Pas disa kohesh perseritet e njejta skene:
- Shume erresire ketu brenda - nis dialogun e njohur djali vecse kete radhe djali kerkon $200 per nje pale jeans te grisura por qe jane "shume te dashura" per te.
Merr parate dhe te nesermen i drejtohet te atit:
- Merri baba se t'i kam taksur ty!
- Nuk t'i dua se nje zot e di si do t'i kesh bere ato para. Gjeja me e mire qe mund te besh, - i'a pret i ati, - eshte te shkosh ne kishe dhe te rrefehesh.
Pa qejf djali vendos t'i bindet babait dhe sapo hyn ne kthinen e rrefenjeses, psheretin :
- Puuu puuu, sa erresire qe qenka ketu brenda!!!
- Nga ana tjeter pergjigjet me ze pothuajse te fikur prifti i famullise:
- O Zot, edhe ketu me gjeti, sa para do kesaj here?!
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:11 pm

NJE VAJZE E KISHTE BABAIN POLIC DHE NJE DITE SHKON NE ZYRE DHE I ANKOHET. BABA KAM MBETUR SHTATEZANE. BABAI NEVRIKOSET DHE DUKE BERTITRUR I THOTE: KUSHT ESHTE KY FAQEZI,KY IDIOT. VAJZA DUKE HEDHUR NJE TUFE ME FOTOGRAFI NE TAVOLINE I THOTE: JA BABA KETA JANE TE DYSHUARIT ahhhahahahahahaahhhhahahahaha sa madhe kjo i shkreti baba hajde te gjej te dyshuarin aty Smile)))))))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:13 pm

Djali: Babi, më duhet të bëj një hartim për shkollën. A mund të të pyes diçka?

I ati: Po si jo, biri im, çfarë don të pyesësh?

Djali: Ç´është politika?

I ati: Hmm, le të marrim shtëpinë tonë si shembull. Unë jam ai që merr rrogë kështu që le të quhem -Qeveria. Mamaja jote është ajo që merret me levrimin e parave, kështu ate e quajmë -Parlamenti. Ne kujdesemi për ty dhe interesat e tua, kështuqë ne të quajmë ty -Populli. Pastaj sherbetoren e quajmë si Klasa Punëtore dhe vellain tënd të sapolindur, si e Ardhmja.
A e kuptove?

Djali: Jo tamam, por..., dhe në atë moment zingëroi telefoni dhe babi e mori telefonin... sqarimet më të hollësishme sikur mbetën për herën tjetër.

Atë natë u zgjua djali pasi që vëllai i vogël qante, dhe shkoi për të shikuar se çfarë kishte që nuk shkonte. Ai vuri re që vëllai i kishte mbushur breket, kështu që shkoi tek dhoma e prindërve ku gjeti te ëmen në një gjumë të thellë. Atëherë djali shkoi tek dhoma e sherbëtores ku pa nëpermjet vrimës së çelësit t´jatin në krevat me sherbëtorën. Asnjëri nga përsonat në krevat nuk dëgjoi trokitjet e kujdesshme të djalit, kështu që djali u kthye tek dhoma e tij dhe u zhyt në shtrat.

Mëngjesin që pasoi:

Djali: Babi, më duket se e kam kuptuar tani se çfare është politika.

I ati: Sa mirë biri im, ma shpjego mua tani me fjalët e tua.

Djali: Mirë, ndërsa Qeveria i hypën Klasës Punëtore, Parlamenti fle në gjum të ëmbël.
Popullit nuk i vihet veshi fare ndërsa e Ardhmja është plot e përplot
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:14 pm

Vdes nje grua dhe pasi e qane tere naten kur e cuan ne varreza spo qante njeri, ne momentin qe po e varrosnin degjohet andej nga fundi i njerzve nje burr qe po qante si gomar me te madhe . i shoqi i gruas pasi e vuri re pyeti shokun e ngushte qe kishte ne krah se kush ishte ai qe qante ashtu si gomar , shoku i tha se nuk ishte as vendi e as momenti qe ti thoshte se kush ishte ai , mirpo burri i gruas po i kemgulte shokut te vet qe tja tregonte te verteten ,dhe atehere shoku i tha se ai qe po qante si gomar kishte qene dashnori i gruas tende . ne moment burrit pasi ju dhimbs nga ajo e qare dashnori i gruas i vete afer i ve doren ne sup dhe me lot ne sy i thote: MOS QAJ SE UNE DO MARTOHEM PRAP
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:16 pm

ne prag te vdekjes 2 pleq po i rrefeheshin njeri tjetrit.
plaku:e dashur,do trgohem i sinqerte. une te kam tradhetuar 2 here.nje here kur ika vetem ne france dhe nje here me komshien
plaka:edhe une 2 here te kam tradhetuar ty. nje here kur ike ti ne france dhe nje here me orkestren e monte karlos
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:17 pm

Nje djale i varfer na dashuronte nje vajze shume te pasur por prinderit e saj nuk e jejonin kete dashuri.E mbyllen vajzen ne shtepi dhe se linin te dilte nga dera qe mos ta takonte te dashurin e saj.Si perfundim na e fejojne me nje cun qe vinte nga nje familje e pasur.Vajza se donte hic kte te fejuarin po s'kish c'fare te bente se e detyroi familja.Ajo kokeforte e vendosi qe t'ia falte virgjerine te dashurit sikur c'te behej.I shkruan leter te dashurit dhe e vendosen qe te dy qe duhej bere para marteses se saj.Po nuk dinin se si sepse vajzen nuk e linin te dilte vetem.Atehere i dashuri i thote merr te fejuarin dhe te dy bashke shkoni te vendi ku takoheshim ne te dy.Ajo merr te fejuarin dhe shkon te pema ku takohej kohe me pare me te dashurin.Ulen poshte pemes dhe fillojne te flasin kur pas pak degjohet nje ze nga lart pemes.PO E BEJNE, PO E BEJNE.I fejuari i saj skuqet ne fytyre dhe i thote jo nuk po bejme gje ne vetem po flasim.Jo i thote ai nga lart duket sikur ju po beni dashuri.JO s'po bejme gje.Qe ktu lart duket sikur po e beni po s'me beson hip ktu dhe shiko.I fejuari hipen lart ne peme dhe i dashuri zbret poshte dhe filluan te benin dashuri.Atehere i fejuari nga larte pemes i thote ke te drejte nga ketu duket sikur po beni dashuri.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:19 pm

Na ishin tre prostituta dhe po mendonin nga nje deshire se me ke kishin deshire ta benin
E para: Une kam qef ta bej me nje kinez
E dyta: Une kam qef ta bej me nje zezak
E treta: Une kam qef ta bej me nje shqipetar

Pasi kishi plotesuar deshirat ato takohen per te diskutuar se kush ishte kenaqur me shume

E para: Ai kinezi e kishte te vogel po piu nje caj kinez edhe me kenaqi gjithe naten
E dyta: Ai zezaku e kishte te madh, dhe une sjam kenaq ndonjehere aq shume
I vjen rradha kesaj te tretes qe kishte shku me shqipetarin.
Po ti cfare bere i thone?

Une isha tere naten verdalle, shkuam edhe ne nje restorant ku hengrem pica dhe pime vere (keto dy te tjerat: Sa i mire shqiptari!).
Po ce do -thote e treta- se kur vajtem ne shtepi me lidhi te krevati e me vodhi gjithe shtepine...
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:22 pm

Nje burre dhe grua te martuar prej 45-vjetesh vendosin ti tregojne te gjitha
gabimet qe kishin bere. Burri i thote se te kam tradhetuar 3-here me gruan e komandatit te ushtrise. Gruaja i thote kurse une te kam tradhetuar 2-here. Burri thote me vete mire te pakten ja paskam kaluar asaj dhe e pyet se me ke e kishte tradhetuar. Ajo i pergjigjet duke i thene:"Njehere me komandantin dhe njehere me ushtrine".
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:23 pm

Nje here nje cift kalon dhe shohin nje gjahtar qe u tundte zagareve nje lekure lepuri. Pse e ben kete pyet gruaja burrin. Burri i thote:"Sepse zagareve u ka humbur era e gjahut dhe do ta t'ja sjelle me a afer hundes.Ne darke gruaja heq breket dhe ja tund para hundes burrit ."C'ben" i thote ai. "Ke humbur eren fare mbase te kthehet " iu pergjigj ajo.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:28 pm

Na ishte i her njoni ne nji spital psikiatrik. Ky shkonte varavingo neper korridore. bente c'bente dhe iu afronte nji dere dhe vinte syrin te vrima e celsit. kte pune ky cdo dite. e pa nje mjek njehere dhe u be kureshtar.
-Dale me ler dhe mua te shoh pak - dhe vuri syrin te vrima e celsit.
mbas pak kohe i kthehet psikopatit:- S'pashe asgje fare!"
dhe ky i pergjigjet - Ah mor budall, ti nje minute dhe do te shohesh , une kam nje vit te tere dhe s'po shoh asgje..
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:31 pm

Pronarit, i nje hotel-restauranti i vijne ca njerez per te prenotuar per nja dasem. I ul ne nje vend dhe ai kerkon gjith stafin nga guzhinjeri tek kamarieri te rrijne prezent ne kembe gjate tratatives,me uniforme edhe ne heshtje te plote.E fillojne diskutojne per darken ... çfare menuje,cilin DJ,çfare pijesh,torta etj etj.Pasi bien dakort per çminin i shtrengojne doren njeri tjetrit.Pronari i kerkon nje minute vemendjen e klienteve.I thote: nese ndodh ndonje incident, ose do keni ndonje pakenaqesi nga sherbimi ju lutem te mos na keqkuptoni ne do mundohemi te bejme çeshte e mundur, por sic e dini te mençurit iken jasht shtetit ketu na ka ngel (duke treguar me dore stafin) budallenjt e te paaftet.Mund te ikni tani, vazhdoni punen se mbarova pune me ju,i thote stafit.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:32 pm

Nje dite lepuri na kishte ngelur pa lek duke ikur duke u menduar i del nje tufe delesh perpara merr zemer lepuri trash edhe zerin vete perpara deleve ka ndonje te forte ketu, te gjitha nga 50 mije lek se ju there te terave te shkretat nga frika i japin leket. diten tjeter lepuri ishte veshur shik u vete prape deleve ka ndonje te forte ketu , te gjitha nga 100 mije lek se ju vrava prape ato nga frika i japin ,dy dele po flisin me ze te ulet do i them ujkut ( se njera nga keto e kishte dashnor ) i thone ujkut ,vete ujku ne mes te tufes se deleve dhe fshihet kur na vjen lepuri me makine sllon hap deren dhe thot ka na nje te forte ketu, te gjitha nga 100 mije lek kur del ujku nga mezi i tufes un jam i forte thot, kur pa pritur hepet dera tjeter e sllonin dhe del ariu dhe lepuri me nje ze te trashe atij merrini 1 milion.
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:33 pm

Dy gjirokastrite po mburreshin se kush rri me shume nen uje. Meqe asnjeri nuk leshonte pe, u vendos te behej nje gare: do te zhyteshin ne lum, dhe kush rrinte me shume do te merrte 2 mije leke nga shoku tjeter. Trupat nuk jane gjendur akoma
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:38 pm

Cifuti, krishteri dhe myslimani po diskutonin se kush ishte me besimtar.

Myslimani: - Nje dite isha ne mes te shkretetires me gamilen time kur fillon nje stufi e papare dhe pak nga pak fillon te me mbuloje me dhe. Mbylla syte dhe fillova te lutesha dhe menjehere ne nje rreze 10 metra rreth meje Allahu i madh e ndaloi stuhine dhe me shpetoi. Qe atehere jam nje mysliman perfekt.

Krishteri: - Nje dite isha me varke per peshkim kur fillon nje cunam i papermbajtshem. Fillojne dallge 30 metra dhe mendova se do te mbytesh dhe fillova ti lutesha Zotit. Parpritur 10 metra rreth meje dallget pushuan komplet. Qe ate dite jam nje krishter shembullor.

Cifuti - Ishte nje dite e shtune dhe po ecja rruges, kur shikoj nje mal me 1 milion dollar. U shtanga dhe nuk dija c'te beja pasi feja jone nuk na lejon te prakim para diten e shtune. Keshtu qe fillova te lutesha dhe papritur ne nje rreze 10 metra rreth meje u be e marte
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor Vetem +18

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi