www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


si mendoni per xhelozin ne cift

Shko poshtë

si mendoni per xhelozin ne cift

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:00 pm

mnedoj se duhet por shum pak pasi nse arrin kulmin arrin edhe pridh nje mardhinje dashurie:))
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si mendoni per xhelozin ne cift

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Sun Sep 19, 2010 7:45 am

Nuk ka dashuri pa xhelozi.Mendoj se pak xhelozi i ben mire dashuris.Nese e dashura ime sdo te ishte fare xheloze per mua do me bente te dyshoja dhe anasjellta.Xhelozi me kufi.
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si mendoni per xhelozin ne cift

Mesazh  Snow prej Sun Sep 19, 2010 3:46 pm

un besoj se xhelozia e mbyt nje cift dmth nese njeri eshte xheloz dhe sma tregon dmth ma thote ne menyre te bukur is ok po nese ai eshte xheloz ne maksimum me mbyt dhe sme pelqen xhelozia maxx jam ndare nga kjo gje sepse tjetri ka qene teper xheloz dhe sduroja dot
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si mendoni per xhelozin ne cift

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi