www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Muzika juaj e pereferuar , Dhe kengtrai/e juaj i preferuar ,.

Shko poshtë

Muzika juaj e pereferuar , Dhe kengtrai/e juaj i preferuar ,.

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:26 pm

mua me plqen shum muzika hip-pop por i dgjoj edhe nga pak muzikaet e tjera kengtari im i preferuar ose me sakt rreperi esht Lil Jon .. ndras nga shqiptaret me plqen shum si kengtare jonida maliqi:))
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Muzika juaj e pereferuar , Dhe kengtrai/e juaj i preferuar ,.

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Sat Sep 18, 2010 5:16 am

Me pelqejne te gjitha rrymat muzikore ne pergjithsi,mjafton te jete kenge e bukur.Kengetaret e preferuar eshte e veshtire te zgjedh.(michael bolton,three doors down etj)
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Muzika juaj e pereferuar , Dhe kengtrai/e juaj i preferuar ,.

Mesazh  Snow prej Sun Sep 19, 2010 3:52 pm

muzika e cte thuash per muziken gjeja me e bukur qe ekziston cdo minute ska muzike qe mua sme pelqen un i degjoj te tera muzikat po kohen e fundit me pelqen shume kenga e mimoza shkodres ndarja kenga ime e preferuar dhe nora istrefi dy shok
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Muzika juaj e pereferuar , Dhe kengtrai/e juaj i preferuar ,.

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi