www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


C`mendim keni per racizmin ne mbar boten a duhet te ekzistoj apo jo

Shko poshtë

C`mendim keni per racizmin ne mbar boten a duhet te ekzistoj apo jo

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:40 pm

mendo se sduhet te ekzistoj rrcizmi ne bot pasi si do qe te jet cfradolloj rrace te jet mbi te gjitha esht qenje njerzore
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C`mendim keni per racizmin ne mbar boten a duhet te ekzistoj apo jo

Mesazh  Snow prej Sun Sep 19, 2010 4:00 pm

racismi nuk duhet te eksistoj aspak dhe se ne themi per te huajt qe jane racista me ne po dhe ne nuk veme mbrapshte per mendimin tim mu me ka qellu shqiptar te jete racist me shqiptar qe ska gje me te keqe dmth eshte kujmi nese racisme ka kudo un uroj dikur mos kete po ka de kjo gje nuk esht ne doren tone ne per permiresimin e kesaj situate munte ejme vetem kete dmth mos u thmi femive tani te behen racista t jene ok me te gjithe po ta bejme tere rinia kete ndoshta dhe do largohet ne te ardhme shpresoj te pakten
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi