www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


si mendon se ekziston ajo dashuria ne net virtuale ?

Shko poshtë

si mendon se ekziston ajo dashuria ne net virtuale ?

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 11:36 am

ti si e mendon se dy njeres reth nje fb ose nje chati munte dashurohen dmth virtualisht un them se po dmth te njifen live po munte kene nje simpati shume te mire te jene te nje stili dhe te kalojne bukur bashke po per tu dashuruar besoj se duhen te njifen te shikohen live te jetojne njerin tjetrin pastaj munte thone se ok po ti si thu ? kohen e fundit dashuria virtuale po godet shum zemra dmth shef qe cdo lidhje apo ndarje qe bejme e postojme ne fb themi cfare beme si u ndame pse u ndame e themi ne nje tastjere ne nje jete virtuale cdo kush munte behet si te doje ne themi qe jemi ne lidhje me filanin atere kjo do te thote se zemra jote dashuron dhe virtualisht jo vetem live un kam dy shok nje djal dhe nje goc qe jane dashuru dhe jan me mire se ata qe njof live dhe besoj se net virtualiteti i ka sjell njerit me afer dhe nese dikush te don ska te beje neti e tjerat vetem se duhet te zgjedhesh te saktin ose te sakten gje shum e veshtire po ekziston besoj se dy njerez munte duhen ose te dashurohen virtualisht po ti si mendon
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: si mendon se ekziston ajo dashuria ne net virtuale ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 9:56 am

Kemi par dhe degjuar shum dhe provuar njekonhisht dashurin virtuale. Mendimi im per kte them se nse arrin njifesh me nje person ne virtualitet dmth me ane te tastieres dhe interentit dhe dhe koe koh qe biosedon me ate njeri takohesh edhe live ,e pasi kalon nje far kohe me te e kupton qe te ndodh te dashurohesh npermjet netit .. mua personalisht me ka ndodh nje raste ka disa vite pasi u njoha me nje person ne chat kaluam ne msn e te tjera u takuam live kaluam goxhA koh me njeri tjetrin dhe e donim shum njeri tjetrin por sic dihet jeta te fron shum te papritura dhe dhe ndodhi ajo qe sduhej te ndodhte pasi virtualiteti na ndahu serish dmth interneti . Per mua egziston dicka e till:)))
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi