www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 9:15 pm

Me tremb vetmia

Te mungoj?
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 35

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 1:05 pm

Per Momentin Aspak Se Ste NJoh Fare !

E pi cigaren ?
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 33
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 2:23 am

CIGAREN E PIUNE Smile)
te pelqen te besh ski ne mal apo futboll ne fush me bar ??
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 30

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  Anxhela prej Tue Nov 16, 2010 2:37 am

ski ne mal do me pelqente me shume

cdeshiron me shume ne keto momente?

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 35

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 2:43 am

Ne kto momente do te doja nje cafe e nje cigare!


Cila do ishte gjeja me e mir per ju sot?
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 30

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Thu Dec 23, 2010 5:33 am

gjeja me e mire sot do ishte te kisha prane personin qe me mungon me shume.
Cfare do te donit nga 2011??
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 33
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  r_3 prej Thu Dec 23, 2010 9:31 am

gjeja qe do te doja nga 2011 do te ishte te isha pran njeriut qe dua shum Smile

ku keni menduar ta kaloni naten e vitit te ri ???
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 30

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  ariani prej Mon Jul 16, 2012 10:18 pm

r_3 shkruajti:gjeja qe do te doja nga 2011 do te ishte te isha pran njeriut qe dua shum Smile

ku keni menduar ta kaloni naten e vitit te ri ???

Kur te afrohet koha do t'ju tregoj,akoma eshte heret.

Ku jane pjestaret e ketije forumi? Evil or Very Mad

ariani

Numri i postimeve : 7
Join date : 18/06/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  ariani prej Mon Jul 16, 2012 10:19 pm

Anxhela shkruajti:ski ne mal do me pelqente me shume

cdeshiron me shume ne keto momente?

Te gjej nje anetare ketu.

ariani

Numri i postimeve : 7
Join date : 18/06/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi