www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


cila eshte ajo qe uren kur zihesh me partnerin tend ?

Shko poshtë

cila eshte ajo qe uren kur zihesh me partnerin tend ?

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 12:00 pm

un ajo qe urej eshte se asnjehere nuk sqarohemi dhe gjithmone arijme ke ndarja kjo me shkateron nevrat qe nuk i themi kur cfare na merzit dhe gjithcka mabaron aty
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte ajo qe uren kur zihesh me partnerin tend ?

Mesazh  r_3 prej Tue Sep 21, 2010 9:16 am

vallai gjeja qe urrej me shum esht kur brtet aty sduroj dot sepse zeri saj kur brtet esht nje acarrim me vete Smile))))))))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi