www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
July 2018
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar


Kur Degjon Fjalen Te Dua Nga X Qe Do Si Ndihmesh ?

Shko poshtë

Kur Degjon Fjalen Te Dua Nga X Qe Do Si Ndihmesh ?

Mesazh  Snow prej Fri Nov 19, 2010 4:55 pm

ahh dashuria kur personi qe do me shpirt te thote te dua sa do qe ta besosh te jete e vertete valle ri e futesh ne mendime ri mendon po sikur te genjejee kap nje emocion nje e ankth stres se di mu per vete kur me thote dikush te dua fluturoja ne qiell isha shum e gezuar ndersa tani kur me thone te dua se di e vetmia gje qe em vjen me thene eshte vertete me kap gezimi po dhe frika njekohesisht po ju si ndiheni
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kur Degjon Fjalen Te Dua Nga X Qe Do Si Ndihmesh ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 2:11 am

hmmmmmmmmmm une mendoj se fjala te dua do te thot shum dhe veshtir te besohet deri sa personi qe ta thot vertet te do me shpirt
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 30

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi