www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Cfare Mendim Keni Nese Nje Lidhje Mbaron Eshte Mire apo Keq Te Kethehesh Perseri ke ai ajo ?

Shko poshtë

Cfare Mendim Keni Nese Nje Lidhje Mbaron Eshte Mire apo Keq Te Kethehesh Perseri ke ai ajo ?

Mesazh  Snow prej Fri Nov 19, 2010 5:01 pm

gjithmone kur je ne nje lidhje je sepse e do ate njeri dhe ben shume per te ose ai per ty po kur kjo lidhje mbaron dhe te shkateron komplet si njeri ndihesh bosh dhe me zi mbledh copat e tua me u fut perseri ne jeten e perditshme dhe sa here ti behesh mire ky njeri kethehet sikur ska ndodhur asgje cfare mendim keni per kete a duhet te pranosh afer dike qe te ka larguar per dike tjeter ?
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare Mendim Keni Nese Nje Lidhje Mbaron Eshte Mire apo Keq Te Kethehesh Perseri ke ai ajo ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 2:08 am

Mendoj se nse ti vretet ndjen per ate person dhense vrtet e do duhet te ktheshesh dhe te luftosh per ate qedo nse heq dor mund dhe te humbasesh njeriun e zemers tdne Smile))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi