www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Munte jesh Shok ME ISHIN TEND ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Munte jesh Shok ME ISHIN TEND ?

Mesazh  Snow prej Fri Nov 19, 2010 5:04 pm

NESE KE PAS NJE LIDHJE TE MIRE OSE TE KEQE DHE PAS DISA MUAJSH KY NJERI HYN PERSERI NE JETEN TENDE TI VASHDON TA DUASH DHE TA URRESH NE NJE KOHE SI MENDON MUNTE JENE SHOK DY ISH ?
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Munte jesh Shok ME ISHIN TEND ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 2:07 am

varet dhe mnyra e ndarjes me te por besoj se te jesh shok me ish ska asgje te keqe une per vete jam akoma dhe kam shoqe nje ishe Smile)
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 30

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi