www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Si Mendon Munte Duash Dy Njerez Ne Nje Kohe ?

Shko poshtë

Si Mendon Munte Duash Dy Njerez Ne Nje Kohe ?

Mesazh  Snow prej Fri Nov 19, 2010 5:08 pm

ju ka ndodh te jeni te dashuruar me dy persona ne te njejten koh te duash te dy mos di si ti ndash dhe njerin e tjetrin ?
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si Mendon Munte Duash Dy Njerez Ne Nje Kohe ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 2:13 am

mund ti duash dy njerez ne nje koh por dhe ndjeja per kta dy njerez eshte e ndryshme te them te drejten edhe pse kam pas te dashuren ne krah kammenduar dhe ndeja dicka tjeter pernje perason gje qe e cila su arrit Smile)
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh  ariani prej Mon Jul 16, 2012 10:23 pm

Nuk mundet njekohesishte.

ariani

Numri i postimeve : 7
Join date : 18/06/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si Mendon Munte Duash Dy Njerez Ne Nje Kohe ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi