www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Cfare Do Deshe Te Kishe Pas 5 Vjete qe tani per ty ?

Shko poshtë

Cfare Do Deshe Te Kishe Pas 5 Vjete qe tani per ty ?

Mesazh  Snow prej Fri Nov 19, 2010 5:15 pm

un per veten time asnjehere se kam imagjinuar veten nuse me fustan te bardhe me burr e me femi deri para disa kohesh qe vertet ndjeva per nje mashkull se qe njeriu perfekt per te bere familje dhe vertet do desha qe ai te ishte babi i femis tim dhe burri im po pastaj u zgjojta dhe kuptova qe shume herre vetja na zhgenjen per njerzit qe njofim se ndryshe jan e ndryshe hiqen qe tani e tutje ne 5 vjete qe po vin te vetmen gje qe du eshte te mbaroj shkollen te bej lek te ble nje shpi nje makine e nje biznes pasi te kem kryer kete mision dua nje femi dhe asgje me shum sdu burre fustane e tjera vetem un dhe bebi ishalla nje dite me realizohet po ju si e mendoni veten pas 5 vjetesh cilat jan endrat tuaja per te ardhshmen ?
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi