www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


mbyll syte dhe mendo jeten tende per cfare je penduar me shume ?

Shko poshtë

mbyll syte dhe mendo jeten tende per cfare je penduar me shume ?

Mesazh  Snow prej Fri Nov 19, 2010 5:19 pm

e vetmia gje qe jam pendu me shume ne jeten time dhe qe sja fal vetes eshte nje gabim veror nje dashuri genjeshter nje mallkim nga te githe per nje engjell qe skishte pik faji dhe un e vrava ate po te mundesha ta ndryshoja kete vere do ta beja si do qe te me ketheheshin gjerat me pas po te mundesha te ketheja nje dite vetem besoj se sot do isha me mir
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: mbyll syte dhe mendo jeten tende per cfare je penduar me shume ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 2:05 am

gjeja e vetme qe jam penduar esht qe gjith kto vite akoma skam mar internet ne shpi:))
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi