www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Si ishte dita juaj sot?

Shko poshtë

Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 9:19 pm

na thoni ndonje gje te bukur nga dita juaj e sotshme si kaluat
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Snow prej Mon Sep 13, 2010 3:29 am

Shume shume nice dita ime kafe xhiro shoping bukur fare
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:58 pm

Sot ka qene nje dite shume e vecante dite e shenuar bile, u rregjistrova ne forum, pastaj gjerat e tjera ishin normale si cdo dite, kafe, internet, Tv, edhe nje cik gjume, po nje cik fare ama 6 ore Razz
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  r_3 prej Sun Nov 14, 2010 10:09 am

dit tersi e merzicme e lodhshme stresuse te gjitha te keqijat per mua sot :S
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Anxhela prej Tue Nov 16, 2010 1:16 am

r_3 shkruajti:dit tersi e merzicme e lodhshme stresuse te gjitha te keqijat per mua sot :S

me vjen keq vertet yllo Sad

ndersa e imja jo keq po ecen mire deri tani me von asnjeher si dihet

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 1:41 am

anxhela te uroj gjith te mirta dhe ty dhe gezuar festen e barjamint dhe uroj qe dhe diten ne vazhdim te jen sa me te mira per ty kurse mua nga nje dit tersi qe pata dije sot jam me mir po shof se po me hecn mir sot ne disa pika Smile)
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Anxhela prej Tue Nov 16, 2010 1:47 am

te uroj te jet sa me e bukur ne vazhdim yllo kiss

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 1:55 am

flm anxhela Smile
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si ishte dita juaj sot?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi