www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Pershendesni nje antar te forumit me nje keng!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Pershendesni nje antar te forumit me nje keng!

Mesazh  Anxhela prej Fri Dec 10, 2010 9:28 pmr_3 e meriton Smile

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 35

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendesni nje antar te forumit me nje keng!

Mesazh  r_3 prej Sat Dec 11, 2010 6:21 am

FLM SHUM ANXHELA EDHE UNE PO TE PERSHDNES ME NJE KENG TY DHE ANTAREN TON ME TE TE TE FORUMIT PRINCESHA ME NJE KENG TE BUKUR Smile)

avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 30

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi