www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Shko poshtë

Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 9:23 pm

E vetmja gje qe i pelqej rinise shqiptare eshte pikerisht vemendja qe i kushton vetvetes. Te flasesh me gjuhen e popullit ( ke qejf ta shohesh)
Raste ekstreme (ekstravagance) gjen ne cdo cepe te globit,ndaj dhe e jona e pse ndoshta nuk na pelqen..duhet pranuar.
Mendoj se kemi nje rini qe vishet me stil e mode te zgjedhur nese do e krahasoja me rinine ne europe. Te pakten ketu ku jetoj une rinia nuk di te vishet, as veshje te thjeshte nuk e quan dot...Nese te sheh syri nje vajze te veshur bukur, plot hijeshi,veshje moderme ( jo exstravagance) patjeter i perket Ballkanit....
Si duket veshja e rinise tone ne syrin tuaj???
E bukur, e thjeshte, teper extravagante, e pelqyeshme, e tepruar etj etj ?????
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 1:01 pm

Rinia jone eshte si gjysma e emrin te keti forumit si SHPIRT Very Happy
te vishesh mire e te mbash veten bukur ne radh te pare do te thote te respektosh veten e ne radh te dyte te respektosh ata me te cilet do dalesh, ne ketu edhe per te vejt deri te dyqani bukes do vishemi mire se mos na shikon komshija e shkalles me tuta edhe po na heq vizen Razz
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 2:49 am

Veshja ka shum rendsi per njeriun ne pergjithsi jo vetem per rinin . Por me qense po flasim per rinin der tani jan shum mir dhe me ca shofim cdo dit e me shum i kushtoj vemdnje veshjes se tyre jo per gje por veshja e tregon njeriun hmm c`mund te shtoj tjeter.
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 2:49 am

ka shum gjera tew tjera qe i lash pa then por i rash shkurt Smile)
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa vemendje i kushton rinia e sotme vetes?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi