www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Cila eshte e ardhmja e politikes shqipetare

Shko poshtë

Cila eshte e ardhmja e politikes shqipetare

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 9:27 pm

Sa duhet te dijme per politiken,politikanet per qeverin shqiptare aftesin e tyre mbi popullin.....
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cila eshte e ardhmja e politikes shqipetare

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 1:58 pm

E keqa jone me e madhe eshte se dime me shume sec duhet dhe merremi me shume sec duhet me politiken !
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi