www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Prezantime

Shko poshtë

Prezantime

Mesazh  Anxhela prej Sat Sep 11, 2010 10:30 pm

Ktu do kemi mundesine te flasim me antaret dhe te njihemi!
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantime

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:30 pm

Pershendetje Une Jam Visi 26 Vjec , Vendbanimi Qytet ( Tirane ) Vendlindja Fshat ( Se Tregoj ). Uroj Tja Kalojme Mire Ne Forum !
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantime

Mesazh  r_3 prej Fri Sep 17, 2010 3:43 pm

Une quhem Sajmir Nakaj dhe jam 23vjec je mer origjin jam nga vlora banooj ne tr dhe merem em puen te perditcme Smile)))))) nse doni te dini me shum me thoni tju le numrin Razz Smile)))))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantime

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 11:40 am

hi un jam Snow 2.11.1986 dmth 23 per 24 vjece banoj ne athine nga shqiperia ri ne pg te nje maji Razz jam pak e cmendur po do me duroni doni sdoni Sad Razz
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Prezantime

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi