www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Sa kohe i kushtoni internetit?

Shko poshtë

Sa kohe i kushtoni internetit?

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 9:58 pm

gjat dites sa kohe i kushtoni internetit
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa kohe i kushtoni internetit?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:26 pm

gjate dites shume pak, gjate nates shume fare Very Happy
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa kohe i kushtoni internetit?

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 3:07 am

gjat dites nuk esht se i kushtoj shum koh ndodh dhe nga nje her persh si sot qe kam gati dy or pa leviz nga neti por me shum naten rri ne interent na esht ber ves me vete dhe intreneti
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sa kohe i kushtoni internetit?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi