www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Pershendetje dhe urime!

Shko poshtë

Pershendetje dhe urime!

Mesazh  Anxhela prej Sat Sep 11, 2010 10:34 pm

Pershendetje dhe Urime,mund te pershendesni shoket tuaj per ditelindje per festa etj etj!!
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje dhe urime!

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:33 pm

Pershendes nje Shokun E Babit Qe Sot Mbush 55 Vjec dhe i Uroj Jete Te Lumtur.

Nuk eshte fai im qe asnje forumist nuk e kishte ditlindjen sot kshu qe ja doli shanci ati shokut te babit Razz
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi