www.shpirti.albanianforum.net
Kërko

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

Shko poshtë

Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 10:25 pm

Meshkujt që mbajnë mjekra kërkohen më shumë nga femrat dhe janë më të mirë në seks- ka treguar një hulumtim i realizuar në Australi.

Gjashtë nga dhjetë femra australiane konsiderojnë se meshkujt me qime në fytyrë janë më atraktivë seksualisht në raport me ata që rruhen. Ky është rezultat i studimit të cilin e ka realizuar Jigsaw Strategic Research, në të cilin janë përfshirë meshkuj dhe femra të moshave ndërmjet 16 dhe 34 vjeç.

Ndërkohë, rreth 2/3 e meshkujve të anketuar janë përgjigjur se mjekra e rregulluar mirë u jep shanse më të mëdha për të ‘zënë’ femra. Rreth 75% e meshkujve kanë pohuar se qimet në fytyrë i bëjnë të ndjehen më joshës. Ndërsa 68% e meshkujve konsiderojnë se mjekra u jep më shumë personalitet.

Nga ana tjetër, femrat mendojnë se meshkujt që mbajnë mjekër kanë më shumë individualitet, janë elegantë dhe kanë prirje aventureske.
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 1:46 pm

mua personalishte me tereqin me shume meshkujt me mjeker sedi pse po e kammani me pelqen cudi te kete mjeker jo mjeker prifti ahhaahhah po nje mjeker elegance qe ti shkoje se ka djeme qe nuk i shkon po eshte seksi per ne femrat te shumtat i preferojme meshkujt me mjeker
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi