www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 10:25 pm

Meshkujt që mbajnë mjekra kërkohen më shumë nga femrat dhe janë më të mirë në seks- ka treguar një hulumtim i realizuar në Australi.

Gjashtë nga dhjetë femra australiane konsiderojnë se meshkujt me qime në fytyrë janë më atraktivë seksualisht në raport me ata që rruhen. Ky është rezultat i studimit të cilin e ka realizuar Jigsaw Strategic Research, në të cilin janë përfshirë meshkuj dhe femra të moshave ndërmjet 16 dhe 34 vjeç.

Ndërkohë, rreth 2/3 e meshkujve të anketuar janë përgjigjur se mjekra e rregulluar mirë u jep shanse më të mëdha për të ‘zënë’ femra. Rreth 75% e meshkujve kanë pohuar se qimet në fytyrë i bëjnë të ndjehen më joshës. Ndërsa 68% e meshkujve konsiderojnë se mjekra u jep më shumë personalitet.

Nga ana tjetër, femrat mendojnë se meshkujt që mbajnë mjekër kanë më shumë individualitet, janë elegantë dhe kanë prirje aventureske.
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 35

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 1:46 pm

mua personalishte me tereqin me shume meshkujt me mjeker sedi pse po e kammani me pelqen cudi te kete mjeker jo mjeker prifti ahhaahhah po nje mjeker elegance qe ti shkoje se ka djeme qe nuk i shkon po eshte seksi per ne femrat te shumtat i preferojme meshkujt me mjeker
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi