www.shpirti.albanianforum.net


Join the forum, it's quick and easy

www.shpirti.albanianforum.net
www.shpirti.albanianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» A mund te beni seks me nje te panjohur?
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyWed Jan 30, 2013 11:23 pm nga koti003@hotmail.com

» Nje pershendetje per Antaret e Rinj
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyWed Jan 30, 2013 11:21 pm nga koti003@hotmail.com

» Si Mendon Munte Duash Dy Njerez Ne Nje Kohe ?
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyMon Jul 16, 2012 10:23 pm nga ariani

» A mund ti ket te gjitha nje Femer?
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyMon Jul 16, 2012 10:22 pm nga ariani

» Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyMon Jul 16, 2012 10:19 pm nga ariani

» fraza poezi anglisht
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyFri Jul 13, 2012 11:25 pm nga ariani

» Heqia e vizave per shqiptarert nje dit historike :)
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyTue Jun 19, 2012 5:33 am nga ariani

» pershendetje kur hyni dhe dilni nga forumi
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyMon Jun 18, 2012 9:10 am nga ariani

» A E NJIHNI E KENI NDJER DASHURIN E VERTET???NESE PO...SI E KUPTONIE DINI QE ESHTE AJO DASHURIA E VERTET???
Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? EmptyThu Mar 03, 2011 3:56 pm nga r_3

Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

2 posters

Shko poshtë

Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? Empty Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

Mesazh  Anxhela Sun Sep 12, 2010 10:25 pm

Meshkujt që mbajnë mjekra kërkohen më shumë nga femrat dhe janë më të mirë në seks- ka treguar një hulumtim i realizuar në Australi.

Gjashtë nga dhjetë femra australiane konsiderojnë se meshkujt me qime në fytyrë janë më atraktivë seksualisht në raport me ata që rruhen. Ky është rezultat i studimit të cilin e ka realizuar Jigsaw Strategic Research, në të cilin janë përfshirë meshkuj dhe femra të moshave ndërmjet 16 dhe 34 vjeç.

Ndërkohë, rreth 2/3 e meshkujve të anketuar janë përgjigjur se mjekra e rregulluar mirë u jep shanse më të mëdha për të ‘zënë’ femra. Rreth 75% e meshkujve kanë pohuar se qimet në fytyrë i bëjnë të ndjehen më joshës. Ndërsa 68% e meshkujve konsiderojnë se mjekra u jep më shumë personalitet.

Nga ana tjetër, femrat mendojnë se meshkujt që mbajnë mjekër kanë më shumë individualitet, janë elegantë dhe kanë prirje aventureske.
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 41

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes? Empty Re: Ju pelqejn meshkujt me mjekerr jan me terheqes?

Mesazh  Snow Wed Sep 15, 2010 1:46 pm

mua personalishte me tereqin me shume meshkujt me mjeker sedi pse po e kammani me pelqen cudi te kete mjeker jo mjeker prifti ahhaahhah po nje mjeker elegance qe ti shkoje se ka djeme qe nuk i shkon po eshte seksi per ne femrat te shumtat i preferojme meshkujt me mjeker
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi