www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Shko poshtë

A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 10:27 pm

mendimi im eshte PO
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mire e ke o anxhela ashtu mendoj dhe une:P

Mesazh  WrL prej Tue Sep 14, 2010 6:52 am

Anxhela shkruajti:mendimi im eshte PO

WrL

Numri i postimeve : 1
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 7:24 am

mendimi im eshte se asnjeri smund ti kete te gjitha asnje seshte perfekt dhe se ne kerkojme gjene perfekte pa qene perfekt asnje seshte perfekt dhe nje femer si ka te gjitha Razz
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 10:44 am

per mendimin tim vec nje femer mund ti kete te gjitha, ajo eshte femra me te cilen nje mashkull dashurohet kok e kom Very Happy
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 11:55 am

po meteor qe ti kete nje femer te gjitha duhet te jete mashkuli pak mbrapa saj dmth te bej nje sy qor e nje vesh shurdhe Razz
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Sat Sep 25, 2010 7:00 am

Shpesh here ne djemt kur dashurohe na duket sikur ajo femer i ka te gjitha.E verteta eshte qe askush nuk mund ti kete te gjitha.Ky eshte realiteti!!!
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Rrapatushe prej Tue Nov 09, 2010 10:42 pm

Nuk eshte perfekte femra po ashtu mashkulli te gjithe kemi nga nje difekt

nuk ka femer qe ekziston ti kete te gjitha Very Happy
avatar
Rrapatushe
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6
Join date : 09/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  r_3 prej Fri Dec 17, 2010 1:41 pm

veshtir ta gjesh pasi nuk ka as mashkull as femer qe te jet e/i kompletuar ne cdo aspekt
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh  ariani prej Mon Jul 16, 2012 10:22 pm

Nuk ka njeri perfekt ne kete bote.Por ne personin qe e dashuron mbishikohen gjerat e vogla,kjo eshte natyra e njeriut.

ariani

Numri i postimeve : 7
Join date : 18/06/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A mund ti ket te gjitha nje Femer?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi