www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


C'fare do ju vriste me shume ne shpirt .....

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

C'fare do ju vriste me shume ne shpirt .....

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 10:29 pm

T'a duash dhe te mos i thuash dot qe te dua.
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 35

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do ju vriste me shume ne shpirt .....

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 10:48 am

Ta duash e mos ti thuash dot qe te dua nuk ehste ndonje gje e madhe jo se e kam kaluar une. Kur isha i vogel Rash mrena me nje goce qe e pash nje here ne Tv e nuk arrita ti them asnjehere te dua por ishte dicka qe kaloj shpejt Razz

Me e renda eshte ta duash e ajo/ai mos te doj me tpa surratin Razz
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 33
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do ju vriste me shume ne shpirt .....

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 10:55 am

ahhahahaha meteor shum ebukur ajo qe the jam dakort me ty me e veshtire per mua eshte te duash dike dhe ai te doje nje tjeter dmth ta kesh tendin dhe te jete i nje tjetri kjo do me vriste shum shum Evil or Very Mad
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do ju vriste me shume ne shpirt .....

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi