www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Nje puthje per ........????

Shko poshtë

Nje puthje per ........????

Mesazh  Anxhela prej Sun Sep 12, 2010 10:30 pm

Nje puthje per ate qe do vi i pari ose e para ne forum Smile
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 10:37 am

E Kapa Nje Puthje Une Thoni Cte Doni Ju Very Happy

Edhe Une Puth Anxhelen Dhe Snow Smile
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Anxhela prej Tue Sep 14, 2010 10:38 am

Nje puthje per Mentoor
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 10:41 am

Ti moj çupe nuk e kam Mentoor por MeTeoR Razz
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 11:57 am

nje pyuthje per nje qe se meriton se mi ka shkateru komplet endrrat e mia per engjellin tim
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Tue Sep 21, 2010 9:03 am

Nje puthje per vajzen qe ka vendosur te me cmendi por qe e mendoj cdo dite e me shume.Te puth o vajze katile!!!
Lorenc mbrostaraku
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  r_3 prej Tue Sep 21, 2010 9:10 am

nje puthje per anxhelan se esht shum mir dhe nje puthje per snow grindavescen se kam 1_she Smile))))))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Snow prej Wed Sep 22, 2010 6:47 am

ahhahahah e jam un du dhe un kissssssss Razz
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Anxhela prej Thu Sep 23, 2010 11:39 pm

nje puthje per Snowwwwwwwwwwwwwwwww

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Rrapatushe prej Tue Nov 09, 2010 10:47 pm

Per asnje vetem per veten time lol!
Rrapatushe
Rrapatushe
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6
Join date : 09/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  r_3 prej Sun Nov 14, 2010 10:07 am

Per antaren me te re te forumit rapatushen Smile
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Anxhela prej Tue Nov 16, 2010 1:49 am

nje puthje per kete siper meje r__3

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 1:52 am

Flm anxhela edhe une te jap i puthje me qen se esht edhe fest sot Smile))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Anxhela prej Tue Nov 16, 2010 1:54 am

r_3 shkruajti:Flm anxhela edhe une te jap i puthje me qen se esht edhe fest sot Smile))

santa nga une e ke si me fest e pa fest Smile

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  r_3 prej Tue Nov 16, 2010 2:00 am

hahhahahahahah po dhe nga une po bej shaka lal se te kam xhan Smile)))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Nje puthje per ........????

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi