www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Histori- Personale

Shko poshtë

Histori- Personale

Mesazh  Snow prej Tue Sep 14, 2010 4:15 am

Kliko Siper te kethe pergjigje dhe na thuaj historine e dashurise tende ? ose te nje mikut shoqes tende
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori- Personale

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 9:40 am

Çfar mund te jetë jeta.. kur në të përjetova vetem te hidhuren…
Sikur te mundja ti mbyllja sytë.. e të mos i hapja më kurr…
Nuk mund të jetoj pa e ndier aromen tende…
Çdo minut kalon e unë ende jam këtu pa lëvizur …Më ndjek zëri ytë kudo… dhe më shton shpresën për te vazhduar jetën…
E humbur ne shikimin tënd edhe ne mendimet e mia…
Nëse ende jetoj ne kujtimet e tua do të me lëndosh edhe pse nuk do ta dish…
Një ditë pa menduar do ta ndjesh dashurinë qe e ndjeva unë per ty…
Nje ditë do të të mungoj dhe do ta ndjesh butësin time mbrenda…
Një ditë do ta kuptosh se sa te dua…
Një të neserme ne shpirtin tënd do te shfaqem unë dhe do ti kujtosh momentet tona… se sa bukur kaluam … se sa e qeshura iku … por nuk është faji yt e as imi qe tani po përjetojm momente të vështira…
Kjo është jeta … Gabimet falen por jo edhe tradhtitë…
– Ndjehem sikur po e ndjek qetësinë tënde … Dhe për sa më shum që po mundohem ta gjej menyrën që të jap dashurinë time… Asgje…
Jetoj ne vetmin tëmde nëse dikush te lëndon…
Sa me dhemb ta dij se mer frym por sje i lumtur…
Për mua je engjull qe çdo natë më ruan , që ne ëndërrat e mia shton qetësinë…
Dhe duke menduar për ty pikon loti që gjithmonë ti e fshije nga sytë e mi…
– E mallkoj ditën kur rrethanat tona na ndan …
– E mallkoj çdo minut që ma kaplon shpirtin me vetmin e ankthit tim…
– E mallkoj jetën qe me beri te vuaj
– E mallkoj kohen qe jam e vetmuar..
Sa do te doja qe së paku vetëm edhe një herë të të kem afër qe të mund të të ndjej e të të shtregoj fort…
Kudo që je mos harro që edhe pse jemi larg Zemrat tona janë afër…
Nuk mund të të them dot lamtumir … nëse ne jetë ishe i vetmi qe e dashurova…
Nuk mund te flas e te bëjë kinse jame lumtur…ne hapesiren time po plas jeta ime…
Përqfar te jetoj nese lufta ime është kotë…
Përqfarë jam në këtë botë nëse kur kjo nuk rrotullohet…
Jam e vetme ktu dhe lutem për plagët të shkojn , Zemra ime ka Hakmarrje që më bënë te vështir të zgjohem …
– Sdua te dorëzohem , dua të të kem afër të kaloj jetën me ty përgjithmonë..
Të Të dua nuk është zgjidhje … sepse nëse nuk te kam ateher ajo është e kote..
– Por çfardo që ndodh me mua …të lutem Kurr Mos Më Harro..!!
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori- Personale

Mesazh  Armend prej Tue Sep 14, 2010 9:50 am

Snow shkruajti:Kliko Siper te kethe pergjigje dhe na thuaj historine e dashurise tende ? ose te nje mikut shoqes tende
ende jo pres akom haha

Armend

Numri i postimeve : 3
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Histori- Personale

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi