www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
October 2018
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar


Cfare-Te-Acaron

Shko poshtë

Cfare-Te-Acaron

Mesazh  Snow prej Tue Sep 14, 2010 4:18 am

Kliko ke pergjigjia dhe me thuaj cfare te acaron me shume ose cfare urren ?
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare-Te-Acaron

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 9:10 am

mua me acaron shume njerzit qe genjejne dmth qe jan hipokrite mashtus e kam alergji kjo gje me acaron jashte mase aq sa kur me ngrihen nevrat sdi se cfare bej
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare-Te-Acaron

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:17 pm

Mua po me acaron fakti qe spo e gjej dot cfare lidhje ka kjo tema me Erosin Evil or Very Mad

A thua sjam ne terezi une e spo e marr vesh Razz
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cfare-Te-Acaron

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi