www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


shoqeria cfare eshte per ty ?

Shko poshtë

shoqeria cfare eshte per ty ?

Mesazh  Snow prej Tue Sep 14, 2010 4:30 am

shoqeria per mua personalisht eshte gjeja me e shtrenjte qe zoti dhe njeriu krijon nje shok ose shoqe e vertete na duhet ne jete por jo vetem kur je mire sepse kur je mire te tere te behen shok e shoqe ndersa kur je keq sepse aty duket se cfare shoku e ke un vertete e kam pagu shum here shoqerine sepse ju besoj njerzve lehte dhe shum here jam penduar po prape nuk nderoj mendim sepse besoj eshte gje e bukur dicka qe ne na argeton qe e kemi nevoje te besojme se ekziston dhe pak here eshte shoqeri e vertete po cte besh keshtu e ka jeta njehere po njehere jo me thuaj dhe ti cfare eshte shoqeria per ty
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: shoqeria cfare eshte per ty ?

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 4:42 am

Shoqeria eshte gjeja me e bukur podhe me e trishtuar per mua personalisht sepse pas mendimit tim nuk ka shoqeri te paster gjithmone eshte interesi ne mes dmh ke nje shoqe e ke se ke nevoje ta kesh po mos ja kishe sdo e kishe shoqe dmth tera ne jete lidhen sipas iinteresit gjithcka eshte interes ne shoqeri ka te beje shume leku makina veshja dhe te tjera ky eshte mendimi im
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: shoqeria cfare eshte per ty ?

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Tue Sep 14, 2010 5:57 am

Jam dakort me mendimin e Kristines se shoqeria e gjeja me e shtrenjt qe mund te kete nje njeri ne jete,por si te gjitha gjerat e shtrenjta ashtu dhe shoqeria eshte e veshtire per ta patur.Nuk do jetonim pa shoqeri.Megjithate kudo mbizoteron interesi.Nese nuk do na interesonte asgje nga nje person atehere nuk do ti afroheshim fare atij.
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: shoqeria cfare eshte per ty ?

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 6:26 am

pikerisht kete them dhe un sepse cdo gje ka interes puna shoqeria gjithcka eshte e lidhur me interesin shume here duam te besojme se njeriu na do po asnjehere sehte e vertete dhe dashuria eshte interes jep dhe mer gjitcka ndoshta eshte pak e hashper kjo qe them po eshte e vertete
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: shoqeria cfare eshte per ty ?

Mesazh  Anxhela prej Tue Sep 14, 2010 8:57 am

Shoqeria ne ditet e soteshme eshte shume e rendesishme vetem se do zgjedhur shume mire
avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: shoqeria cfare eshte per ty ?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:50 pm

Fakti qe shpesh here shume vendime per gjerat qe do bejme i marrim duke u nisur nga ajo cka shoqeria jone do mendoj se eshte me e mira dhe se si ata do na gjykojne do te thote se eshte shtylla e dyte kryesore ne rrethin socjal tonin pas familjes, i gjithe problemi eshte ne pozicjonin qe i japim vetes ne shoqeri. Cdo rreth shoqeror ka 1 ose 2 persona qe u degjohet fjala pak me shume kur behet fjale per te marre nje vendim apo ne nje debat dhe kjo ndodh sepse jemi ne qe ua kemi dhene kete mundesi, po ashtu edhe ate pjese te shoqerise qe rrall e degjojme prape jemi ne qe e kemi vendos ne ate pozicjon, E mira eshte qe askush mos te gjendet ne ekstremet e rrethit shoqeror e pastaj te diskutohet per zhgenjime !

Sa gjate i paskam rene une ska njeri nerva me e lexu Razz
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: shoqeria cfare eshte per ty ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:24 am

shoqeria per nje person esht shum e rendsishme dhe e domosdoshme per nje njeri por duhet te besh kujdes ne zgjedhjen e saj Smile)
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: shoqeria cfare eshte per ty ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi