www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Si Ishte Per Ju Kjo Vere Cfare ju La Si Kujtim

Shko poshtë

Si Ishte Per Ju Kjo Vere Cfare ju La Si Kujtim

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 5:17 am

mua kjo vere me la shum gjera te bukura kam qene tere veren ne nje peshine me miq duke dale nat per nate jam kenaqur jo se tani sdo dal po vera vertete e dashuroj e adhuroj ndersa dimrin e urej sme pelqen kam shum ftote me shume me pelqen te ri ne shpi ne dimer ndersa veren jam plazh peshina kafe klabe dimri me ul komplete energjine
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si Ishte Per Ju Kjo Vere Cfare ju La Si Kujtim

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:25 am

per mua kjo ver ishte bloz dhe asnje kujtim te bukur pervec errsires se gjall skisha nga kjo ver Smile)
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si Ishte Per Ju Kjo Vere Cfare ju La Si Kujtim

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Sun Nov 21, 2010 9:38 am

jo vetem kjo vere por dy verat e fundit per mua ishin nga me te keqijat,dy ndarje dhe shume vuajtje.Vetem pune dhe asgje te bukur.
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Si Ishte Per Ju Kjo Vere Cfare ju La Si Kujtim

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi