www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


kush eshte shoku juaj me i ngushte dhe pse

Shko poshtë

kush eshte shoku juaj me i ngushte dhe pse

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 5:40 am

kush eshte shoku shoqia juaj me e ngushte ? dhe pse mendon se e ke shok shoqe ?


per mua si kristina shoqia ime eshte litsa pse sepse e kam afer gjithmone si ne te mira e ne te keqia besoj se shoqeria jone ka kaluar shum provokime po deri me sot te gjitha i kemi kaluar dhe asnjehere sjemi prishur dmth jena zene po jo aq sa te shkaterojme shoqerine qe kemi dhe se tani jemi pak larg shoqeria jone vashdon te jete e njejta
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush eshte shoku juaj me i ngushte dhe pse

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:56 pm

Tani troç muhabeti une e kam nje shok te ngusht po asnjeri nuk e njeh nga ju ketu kshu qe kot qe tja them emrin gjithsesi do i them qe kam fol ne internet per ty dhe ka per tju bere qefi Very Happy
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush eshte shoku juaj me i ngushte dhe pse

Mesazh  Snow prej Mon Sep 20, 2010 11:38 am

ahahahhah behi te fala e nga mu dhe pse se njof Smile
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush eshte shoku juaj me i ngushte dhe pse

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 9:58 am

Une e kam nje shok te ngusht jam rrit me te kam ber shkollne me te dhe sot prap jam ne tr me te dmth e kam shum shok dhe atij ja besoj gjithcka sepse per mua esht me shum se nje vlla me esht gjend pran ne cdo memonet te jetes. Smile
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: kush eshte shoku juaj me i ngushte dhe pse

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi