www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


fraza dashurie

Shko poshtë

fraza dashurie

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 9:02 am

Malli për ty zemrën ma kalli
eja te unë një puthje ta fali
puthja ime e ëmbël si qershi
kur të më puthish mua
e kupton fjalën dashuriNe thellsine e zemres time
eshte vendos nje emer
Pergjithmone kete emer
do ta mbaj ne zemer…..!!!
Nese dikush te sheh
me lot ne sy
duaje sepse ka frike
mos te humbet ty


Nuk e dija qe ne jeten time te ndodhnin keto ndryshime.Te doja jeten tende me shum se jeten time..
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: fraza dashurie

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 9:05 am

Sikur qielli te ishe leter dhe deti ishte boj, nuk do shkruja asgje tjeter, veq se ty te “dashuroj.”♥
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: fraza dashurie

Mesazh  Snow prej Tue Sep 14, 2010 11:35 pm

Zgjohu shpirt apo je zgjuar shume puthje te kam dhuruar ca te embla ca te ngrohta te dua sa e gjithe bota
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: fraza dashurie

Mesazh  Snow prej Tue Sep 14, 2010 11:36 pm

Mos vuaj per dikè qè ndoshta ste mendon, mos qaj se ai se meriton ,mos u trishto se koha gjithçka do tè shèroj , ai kurrè ste deshti lere le te shkoj…!
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: fraza dashurie

Mesazh  Snow prej Tue Sep 14, 2010 11:50 pm

Asgje nuk është e pamundur kur i bindemi zemrës
-Jeto për te dashururar dhe mos dashuro për te jetuar…
-Dashuria nuk qëndron ne veshtrimin ngultas tek njeri-tjetri,por ne veshtrimin bashke ne një drejtim
-N.q.s nuk do të kishte kurrë ndarje,atëherë nuk do të kishte kurrë mall.
-Duaje shiun sepse është i vetmi qe te lejon ta mbash koken lart kur je i perlotur!
-N.q.s fjala te dua do të ishte një korrize rere,atëherë nuk do me mjaftonte e gjithë shkretetira për te te thënë se sa te dua…
-Nëse s’ta shpreh dot me fjale se sa te dashuroj,fajin e ka natyra qe si dha zemrës goje…
-N.q.s do të ekzistonte dikush qe me shkronja akulli te shkruaje emrin tënd sipër diellit,atëherë do të egzistonte dikush qe te do me shumë se mua…
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: fraza dashurie

Mesazh  r_3 prej Wed Sep 15, 2010 2:16 am

Ta dije sa te dua sdo te jetoje dot pa mua Smile)))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: fraza dashurie

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 3:48 am

Un te dua shume ti e di kete!

Mos me bej Interesanten se nuk fiton gje Razz
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: fraza dashurie

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi