www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Mir Se Vini ke shpirti

Shko poshtë

Mir Se Vini ke shpirti

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 9:50 am

mir se erdhet ne faqen tone du tju them nje flm te gjithve nga mua snow dhe anxhela ne do mundohemi sa me shume tju argetojme dhe te na thoni menimet tuaja cfare tema do kishit deshire me hap mendimet tuaja siper temave qe kemi hapur gjithcka kush ka prb me forumin thjeshte te me shkruaj ne ju garantojme se sdo kete asnjehere gjera personale dmth tju vidhet pasw apo email jan gjera qe vetem ju i dini asnje tjeter nese keni deshire me mesuar sa me shume siper forumit tone si te postoni apo si te hapni tema eshte shum e thjeshte ky eshte nje nga forumet me te thjeshte qe munte keni ju uroj te gjithve tja kaloni sa me mire afer nesh per me shume siper forumit kontaktoni me adm anxhela dhe ajo do ju mesoj me shume
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi