www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


ka shoqeri mes nje femre e nje mashkulli ?

Shko poshtë

ka shoqeri mes nje femre e nje mashkulli ?

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 10:04 am

un per veten time besoj se eshte shum e veshtire te jene shok nje vajze me nje djal dmth sbesoj kurre qe te arijne te jene shok po ju
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ka shoqeri mes nje femre e nje mashkulli ?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:40 pm

ne fakt eshte nje cik muhabet me spec se kur behesh shume shok thua pse mos ta kem per vete mqs shkoj kaq mire por kjo ne rastet kur te dy personat jane single dhe mungesa e nje personi ne krah ua ngaterron ndjenjat kshu qe nuk arrin ta ndajne me shoqerine, ndersa po te jene te dy me partner ne krah ashtu po kufijte e shoqerise vihen shume me lehte dhe shok te mire mund te kete !
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

e pse jo ?

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 11:57 am

un besoj se shume mire munte ene shok nje djale me nje vajze sepse ata mbyshun njerin tjetrin dmth mendimet qe ka nje cun muntja plotes shoqes ose goca djalit dmth ska gje me te mire vetem se te dy duhet ta harojne dashurine ne mes te tyre dmth te jene te sinqerte me njeri tjetrin qe mes tyre do kete vetem miqesi jo miqesi dhe ........ Razz
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ka shoqeri mes nje femre e nje mashkulli ?

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:22 am

sigurisht qe ka shoqeri nepermjet nje femre dhe nje mashkulli .Edhe pse sot nje gje e till egziston shum rall pasi mashkulli kalon nje far shoqerie me te fillon e ja ly:P por mendoj se ekziston une per vete kam shoqeri me nje femer dhe kur i them qe te kam shoqe per mua ngelet shoqe per gjith jeten Smile)
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ka shoqeri mes nje femre e nje mashkulli ?

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Sun Nov 21, 2010 9:46 am

Ka shoqeri midis femres dhe mashkullit por duke mbajtur nje distance,nuk mund te jene shoke te ngushte,nuk mund te shoqerohen shume bashke sepse do lindin pa dyshim ndjenja midis tyre. Eshte ligj i natyres.
Lorenc mbrostaraku
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ka shoqeri mes nje femre e nje mashkulli ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi