www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Tatuazhi cfare eshte per ty

Shko poshtë

Tatuazhi cfare eshte per ty

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 10:12 am

mua me pelqejne shume tatuazhet vetem se kam shum frik gjilperat nese do vendosja te beja nje tatu do ishte nje delfin ke kemba se di ndoshta do e vendos ta bej si dihet po ju cfare do benit
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tatuazhi cfare eshte per ty

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 12:43 pm

Tatuazhi per mua eshte thjesht nuje fiksim i castit qe ska lidhje me moshen , se disa thone qe kur je i ri fiksohesh pas ca gjerave por them se tatuazhi eshte nje nga ato gjera qe sic te fiksohet lehte ne koke ashtu edhe te iken shpejt nga koka. Une personalisht nuk jam kundra por vete nuk do e beje nje gje te tille !
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tatuazhi cfare eshte per ty

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 12:35 pm

per mua tatuazhi eshte dicka shum ekstreme nese do beja nje tatu ne trupin tim dicka qe do jete me mua per gjithmone do e mendoja shum mire dhe nese arija ne ate faze do vendosja vetem dicka qe te thote per mua dmth dicka qe do jetu shum snow shum un sdo beja kur nje tatuazh si pershembull lule apo flutur po nje fallco e bej po nje origjinal do e mendoja shum mire tatuazhet ne pergjesi me pelqejne ti shikoj i adhuroj sjam kondra nje tatu te bukur dhe nese ai person e ka bere se e ka dash dhe tregon dicka per te po qe ta bej vete me duket shum ekstreme per mu ndoshta nje dite e bej faktikish dije kam pa nje tatu ku pjesa e saj kam qene un jam habitur jam shoku me pelqeu jashte mase po qe ta bej un nuk e harij dot sic thash e me larte me pelqen ti shok po deri aty per momentin
avatar
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tatuazhi cfare eshte per ty

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:20 am

esht dicka qe shum veta e bejn per qejf sic tha me meteori ska lidhje mosha esht nje fiksim i castiti ai qe fikohesh edhe e ben , une sjam kundra tatuazheve por nse do ta beja nje gje te till vec nje gerem te nje personi do beja qe me mungon shum dhe me ka munguar gjat gjith jetes time ai person qe une qe tre vjec e der me sot sja kam par me syt e ballit Sad(((
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Tatuazhi cfare eshte per ty

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi