www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


cila eshte skuadra e zemres tende

Shko poshtë

cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 10:16 am

cila eshte skuadra e zemres tende ajo qe ti ke shallin fotot e saja ne makine ose kapelen e saj dhe pse e do kaq shume
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 3:27 pm

INTER 4 EVER

Ti pyet edhe perse mi goc po nuk ka arsye pse kur behet fjale per INTERIN sepse INTERIST lind nuk behesh.
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 6:27 am

MILAN pse tani sepse milan eshte me e mira Razz sidomos djemte ahahahhhah
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  r_3 prej Wed Sep 15, 2010 7:02 am

INTER vetem inter esht skudra ime e zemres pa harruar dhe FLAMURTARIN"Smile)))))))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  Plooter prej Wed Sep 15, 2010 8:54 am

per mua manchester united i love man utd forever Surprised

Plooter
Vip
Vip

Numri i postimeve : 15
Join date : 13/09/2010
Location : fush kosov me sakt ne sllatin te madhe

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Mon Sep 27, 2010 6:48 am

INTER dhe vetem INTER!!!
Lorenc mbrostaraku
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  Rrapatushe prej Tue Nov 09, 2010 10:40 pm

INTER EDHE VETEM INTER SE LUAN TOPI Very Happy
Rrapatushe
Rrapatushe
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6
Join date : 09/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 9:46 am

pershndet rrapatushen intersiten e flaket dhe i jep nje perqafim te fooooooooollltttttttt sepse te dy kemi nje skuadewr ne zemerrrrrr inter vetem interrrrrrr interrrrrrrrrrrrr
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cila eshte skuadra e zemres tende

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi