www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


cili eshte sporti yt i preferua

Shko poshtë

cili eshte sporti yt i preferua

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 10:19 am

cili nga sportet te pelqen me shume mua me pelqen vrapi dhe noti po ty ?
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte sporti yt i preferua

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 3:25 pm

Mua me pelqen Hipizmi ( Ecja me Kal )
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte sporti yt i preferua

Mesazh  Snow prej Tue Sep 14, 2010 7:32 pm

sporti im i preferuan eshte king boks eshte dicka qe te qeteson jashte mashe dhe ke dhe trpin ne fizik ok pastaj ai qe me mer me shume kohe eshte sporti i chatit Razz
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte sporti yt i preferua

Mesazh  r_3 prej Wed Sep 15, 2010 1:52 am

sporti im i preferuar esht futobolli dhe jam tifoz i cmedur i interit por me sa duke na epaska mar nje soprt tjeter cati qe3 me te shumtene kohs ja detikojm kti lloj sporit qe ksuhe eshpiku a e hengert veremei ate qe shpiku cati:P
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili eshte sporti yt i preferua

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi