www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


cili ose cila aktor te pelqen me shume

Shko poshtë

cili ose cila aktor te pelqen me shume

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 10:23 am

kush eshte aktori yt i preferuar qe ska film te ti mos e shofesh mua me pelqen shum al pacino nuk kam humbur asnje film te ti po ty ?
avatar
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili ose cila aktor te pelqen me shume

Mesazh  r_3 prej Thu Nov 18, 2010 8:33 am

Mua aktor mashkull me plqen Xhim Kerri dhe skam len film te tij papar ndersa per aktoret femra pe plqen shum po shum aman Eva Mendez nse do jem duke par ndo nje filem te kseaj ska burr nene qe me luan nga tv der sa te mbaroj Smile))
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili ose cila aktor te pelqen me shume

Mesazh  Anxhela prej Fri Nov 19, 2010 11:06 am

jan shume aktor qe me pelqejn vertet sdi ke te zgjedh Smile
brus uillis nga meshkujt dhe anxhelina xholi nga femrat
mire do ishte te ishin dhe cift bashk jan te perkryer

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili ose cila aktor te pelqen me shume

Mesazh  r_3 prej Fri Nov 19, 2010 1:16 pm

pse tashi qe beri pes femi me brat pit do qe ta ndash ti lol pse sthe me par ti te shikonim ca mudn te ebnim ndoshta dhe bhej :PppPP ahhahahahahaahahahahahaha {shaka}
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: cili ose cila aktor te pelqen me shume

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi