www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


familje apo dashuri ?

Shko poshtë

familje apo dashuri ?

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 10:28 am

nese te ndodh te jesh ne nje pozite te zgjedhesh mes familjes dhe te dashurit tend ke do zgjedhesh dhe pse un e kam kaluar dicka te ketille dhe kam zgjedhur te dashurin sepse me familjen me vone do e regulloja perseri ndersa dashuria per mua eshte gje me e shtrenjte dicka qe ralle arihet ne jete po ti si do veproje
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: familje apo dashuri ?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 10:40 am

Une se kam provuar nje situate te tille por mbi familjen nuk vendos asgje, dhe nese do me ndodhte do i mbushja mendjen familjes qe dashuria ime ishte zgjedhja e duhur kshu qe do e mbaja me te dyja palet mire Very Happy
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi