www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


nese do ketheje kohen

Shko poshtë

nese do ketheje kohen

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 10:32 am

nese do ketheje kohen cfare do deshe te regulloje ?
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nese do ketheje kohen

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 10:52 am

Une asgje sdo ndryshoja vec te isha dhe nje here ne gjimnaz
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nese do ketheje kohen

Mesazh  KRISTINA prej Tue Sep 14, 2010 11:11 am

te ketheja kohen dhe te jetoja dhe nje here dy ditet qe kam kaluar ne oropo dhe nje jave ne athine ka qene endrra me e bukur per mua Sad
KRISTINA
KRISTINA
Princeshe
Princeshe

Numri i postimeve : 35
Join date : 14/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nese do ketheje kohen

Mesazh  Anxhela prej Tue Sep 14, 2010 11:26 am

Ah sikur te behej nje gje e till do rregulloja nje gabim te pa falshem vetes time Sad
normal ka caste tetrishtushme por ka dhe caste te bukura ..............
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nese do ketheje kohen

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 1:02 pm

te isha dhe njehere e vogel aty ku ske probleme ske mendime ske asgje te vetmen mendom qe ke eshte te dalesh te lozesh meshoket shoqet e tua te argetohesh vetem per nje dite do me mjaftonete por fatkeqesisht kjo gje nk munte behet ......
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nese do ketheje kohen

Mesazh  r_3 prej Sat Nov 20, 2010 10:18 am

une te shkoja dhe nje her ne kopesht doja asgje me shum Razz
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: nese do ketheje kohen

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi