www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


Me mire nje puthje apo nje perqafim ?

Shko poshtë

Me mire nje puthje apo nje perqafim ?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 1:32 pm

Une do zgjidhja puthjen se e ka dhe perqafimin mren Very Happy
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire nje puthje apo nje perqafim ?

Mesazh  Snow prej Wed Sep 15, 2010 12:27 pm

un se di pse po me pelqen me shum perqafimi kur jam ne stres dhe me japin nje perqafim sikur vi ne vete puthjen e du po e du pak me vone po perqafimi me pelqen me shum
Snow
Snow
Co Administrator
Co Administrator

Numri i postimeve : 151
Join date : 13/09/2010

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire nje puthje apo nje perqafim ?

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Sat Sep 25, 2010 6:47 am

Te dyja bashke dhe puthje dhe perqafim do ishte me mire.Nje perqafim te ben te kuptosh qe nuk je vetem ne kete bote.
Lorenc mbrostaraku
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire nje puthje apo nje perqafim ?

Mesazh  Rrapatushe prej Tue Nov 09, 2010 10:46 pm

Nje perqafim eshte gjeja me e mire se puthja ..puthja nganjehere te tradhton ndersa perqafimi eshte gjithmon Very Happy
Rrapatushe
Rrapatushe
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 6
Join date : 09/11/2010

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire nje puthje apo nje perqafim ?

Mesazh  r_3 prej Sun Nov 14, 2010 9:59 am

te dyja bashk besoj sa jan gjeja me emir qe munet ye ye dhuraoj personi qe ti do Smile)))
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Me mire nje puthje apo nje perqafim ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi