www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Kush Komandon Ne Shtrat ?

Shko poshtë

Kush Komandon Ne Shtrat ?

Mesazh  MeTeoR prej Tue Sep 14, 2010 1:40 pm

Nje gje eshte e sigurt nje here qe te dy si mashkulli dhe femra duan te jene vete qe komandojne pastaj ne varsi te sejcilit cift njeri i jep avantazh tjetrit per te arritur qellimin e perbashket kenaqsine maksimale Very Happy
avatar
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush Komandon Ne Shtrat ?

Mesazh  r_3 prej Mon Nov 22, 2010 8:42 am

dihet qe secili ka qejf te komandoj vet por meemira esht kur arrin ta bejn cdo gje bashk dhe me deshiren e te dyve dhe sexi bhetmetrheqes dhe kenaqsija edht me madhe Smile
avatar
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 31

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush Komandon Ne Shtrat ?

Mesazh  Lorenc mbrostaraku prej Wed Nov 24, 2010 5:20 am

Per mendimin tim ne shtrat nuk ka rregulla,nuk ka strategji.nuk ka veprime me plan. behet cdo gje ne sherbim te kenaqesis per te dy.
avatar
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 34
Location : Diku ne ballkan

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush Komandon Ne Shtrat ?

Mesazh  Anxhela prej Fri Nov 26, 2010 7:48 pm

Cdo gje varet mbas oreksit te te dyve per mendimin tim
varet se si eshte gjendja psikologjike ne ato momente
megjithese ne te shumetit e rasteve meshkujt zotrjn 60%
jo te gjith normale ..............

_________________

Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi

WwW.Shpirti.albanianforum.net


avatar
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 36

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Kush Komandon Ne Shtrat ?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi