www.shpirti.albanianforum.net
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
January 2019
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


proMarket v2.0.0

Shko poshtë

proMarket v2.0.0

Mesazh  MeTeoR prej Wed Sep 15, 2010 5:28 amproMarket eshte nje program per menaxhimin e Njesive Tregtare qe aplikohet ne Dyqane, Markete, Supermarkete, Magazina etj.

Funksionet kryesore te programit

* Menaxhim i shitjeve.
* Menaxhim i furnizimeve, Hyrje-Dalje.
* Llogaria e furnitoreve.
* Menaxhim i Inventarit. Mund te shikohet ne cdo kohe inventari i gjendjes se artikujve.
* Menaxhimi i Arkes. Pagesa – Arketime.
* Regjistrimi i Flete-Garancis? per artikujt me garanci.
* Artikujt per shitje mund te zgjidhen nepermjet skanerit me Bar Kod.
* Mund te printohen nepermjet programit Bar-kodet per artikujt e nevojshem.
* Zgjedhje e llojit dhe formatit te fatures (Shirit 60mm, 80 mm, A6, A4).
* Menaxhimi i klienteve, kategorizimi sipas zbritjes se aplikueshme.
* Llogari per klientet e regjistruar.
* Regjistrim Porosie per shitje.
* Nivele aksesi sipas funksioneve per perdoruesit.
* Raport kosto-fitim i shitjeve.
* Te gjitha veprimet e kryera ne program ruhen dhe me emrin e perdoruesit perkates.
* Menaxhohen perdoruesit e programit sipas funksioneve te tyre(psh shitje,furnizime,arke)
* Behet ruajtja dhe pasqyrimi i te gjitha Shitjeve te kryera dhe atyre te anulluara.
* Raporte per ?do periudhe te zgjedhur kohore per shitjet, furnizimet, sasine e artikujve te shitur, dhe bilancin financiar.
* Kalimi dhe Ruajtja ne Excel e te gjitha Raporteve te nxjerra.
* Mirembajta, eksportimi dhe ruajtja e te dhenave te programit sa here qe deshirohet.

Download

Kodi:
http://www.mediafire.com/?mjmnwzmyfgd

_________________
In My Dreams U Are Mine But In My Life U Are A Dream
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 34
Location : Ku T'na Zere Nata

Shiko profilin e anëtarit http://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi