www.shpirti.albanianforum.net


Join the forum, it's quick and easy

www.shpirti.albanianforum.net
www.shpirti.albanianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
February 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Calendar Calendar


Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  Anxhela Sun Sep 12, 2010 9:15 pm

Me tremb vetmia

Te mungoj?
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  MeTeoR Tue Sep 14, 2010 1:05 pm

Per Momentin Aspak Se Ste NJoh Fare !

E pi cigaren ?
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 37
Location : Ku T'na Zere Nata

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  r_3 Tue Nov 16, 2010 2:23 am

CIGAREN E PIUNE Smile)
te pelqen te besh ski ne mal apo futboll ne fush me bar ??
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  Anxhela Tue Nov 16, 2010 2:37 am

ski ne mal do me pelqente me shume

cdeshiron me shume ne keto momente?

_________________
Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Line09
Nese rrezikon mund te humbasesh, nese nuk rrezikon ke humbur gjithesesi
Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Line09
WwW.Shpirti.albanianforum.net
Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Line09
Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Perseids09
Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Email08
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  r_3 Tue Nov 16, 2010 2:43 am

Ne kto momente do te doja nje cafe e nje cigare!


Cila do ishte gjeja me e mir per ju sot?
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  Lorenc mbrostaraku Thu Dec 23, 2010 5:33 am

gjeja me e mire sot do ishte te kisha prane personin qe me mungon me shume.
Cfare do te donit nga 2011??
Lorenc mbrostaraku
Lorenc mbrostaraku
Cun Flori
Cun Flori

Numri i postimeve : 20
Join date : 13/09/2010
Age : 36
Location : Diku ne ballkan

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  r_3 Thu Dec 23, 2010 9:31 am

gjeja qe do te doja nga 2011 do te ishte te isha pran njeriut qe dua shum Smile

ku keni menduar ta kaloni naten e vitit te ri ???
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  ariani Mon Jul 16, 2012 10:18 pm

r_3 shkruajti:gjeja qe do te doja nga 2011 do te ishte te isha pran njeriut qe dua shum Smile

ku keni menduar ta kaloni naten e vitit te ri ???

Kur te afrohet koha do t'ju tregoj,akoma eshte heret.

Ku jane pjestaret e ketije forumi? Evil or Very Mad

ariani

Numri i postimeve : 7
Join date : 18/06/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  ariani Mon Jul 16, 2012 10:19 pm

Anxhela shkruajti:ski ne mal do me pelqente me shume

cdeshiron me shume ne keto momente?

Te gjej nje anetare ketu.

ariani

Numri i postimeve : 7
Join date : 18/06/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim Empty Re: Pergjigjuni duke ber dhe nje pyetje ne vazhdim

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi