www.shpirti.albanianforum.net


Join the forum, it's quick and easy

www.shpirti.albanianforum.net
www.shpirti.albanianforum.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Shtypi i Shkruar
Menu Shpirti.net
February 2021
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Calendar Calendar


A mund te beni seks me nje te panjohur?

Shko poshtë

A mund te beni seks me nje te panjohur? Empty A mund te beni seks me nje te panjohur?

Mesazh  Anxhela Sun Sep 12, 2010 10:08 pm

mund te beni seks me nje te pa njohur si do ju dukej kjo ide
Anxhela
Anxhela
WebMaster
WebMaster

Numri i postimeve : 184
Join date : 11/09/2010
Age : 38

https://shpirti.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te beni seks me nje te panjohur? Empty Re: A mund te beni seks me nje te panjohur?

Mesazh  MeTeoR Tue Sep 14, 2010 12:20 pm

Mua do me dukej interesante , bile gjeja me ideale do ishte te harroja ta pyesja dhe per emrin Very Happy
MeTeoR
MeTeoR
Special User
Special User

Numri i postimeve : 75
Join date : 14/09/2010
Age : 37
Location : Ku T'na Zere Nata

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te beni seks me nje te panjohur? Empty Re: A mund te beni seks me nje te panjohur?

Mesazh  r_3 Mon Nov 22, 2010 8:34 am

Me esht gjeja me e mir dhe me e bukur akoma do ishte qe te pakten nje her ne dy dit te bje sexme te panjohura bilesas emrin mos tua dije Smile
r_3
r_3
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 793
Join date : 13/09/2010
Age : 33

https://shpirti.albanianforum.net/portal.htm

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te beni seks me nje te panjohur? Empty Re: A mund te beni seks me nje te panjohur?

Mesazh  koti003@hotmail.com Wed Jan 30, 2013 11:23 pm

un e kom provuar nje her ishte shum interesant ne nje moment qe se kam pritur kemi ber seks dhe me kurr nuk jemi takuar

koti003@hotmail.com

Numri i postimeve : 2
Join date : 30/01/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A mund te beni seks me nje te panjohur? Empty Re: A mund te beni seks me nje te panjohur?

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi